Valorant oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Valorant Points satın al, Valorant fiyat, ikinci el Valorant, ucuz Valorant, Valorant Hesap ilanları

Valorant

Valorant oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Valorant Points satın al, Valorant fiyat, ikinci el Valorant, ucuz Valorant, Valorant Hesap ilanları
Daha fazla


Oyun Hakkında

Valorant'ın kapalı beta sürümü 7 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürüldü ama bu beta 28 Mayıs 2020 tarihinde sona erdi ve oyun 2 Haziran 2020 tarihinde tamamen yayınlanmış oldu. Yayınlanmış olduğu tarihten bu yana pek çok oyuncuya ulaşmıştır. Valorant aynı League Of League oyunu gibi ücretsizdir. Sadece oyun içi satın alımlarda bazı ücretler bulunmaktadır. Bu ücretler siz istediğinizde oyun içi parası satın alıp alabileceğiniz platformlar bulunmakta oyun için kullanılan parayı satın aldıktan sonra oyun içinde bulunan silah ve benzeri araçlar için çeşitli desenler alabilirsiniz. Şunu belirtmek gerekirse Valorant oyununda alacağınız ilah desenleri için herhangi bir güçlendirme bulunmamaktadır.


Ana Özellikler

Valorant aynı League Of Legends adlı oyunda olduğu gibi üstün grafiklere sahip bir oyundur. Üstün grafiklere sahip olan bu online oyun oyuncuları içine kolaylıkla çekebilmektedir. Oyuncu sayısı son zamanlarda milyonları aşan bu online oyunun dünya üzerinde birden fazla dil seçeneği bulunmaktadır. Çok fazla dil seçeneğine sahip olan Valorant pek çok yerdeki oyuncuları bir araya getirmektedir. Aynı zamanda kendini sürekli geliştirdiği için dinamik yapıya sahip olan Valorant kendine sürekli oyuncuları çekmektedir. Oyunda çok sayıda karakter bulunması ve her karakterin kendine ait yeteneklerinin olması oyunun bir diğer özelliğidir. Ayrıca belirli aralıklarla oyuna yeni karakterlerin katılıyor olması çeşitlilik ve oynanabilirlik açısından oyuncular için biçilmiş bir kaftandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Valorant nasıl indirilir?

Valorant indirmek için Valorant resmi internet sitesini ziyaret ederek ‘’ücretsiz oyna’’ butonuna basabilirsiniz.

Valorant nasıl oynanılır?

Valorant oyununda saldıran veya savunan taraf olursunuz. Her iki türlü de rauntları takım olarak kazanmak zorundasınız.

Valorant ne zaman çıktı?

2 Haziran 2020 tarihinde oyun severler ile buluşan Valorant, çıkış yaptığı günden itibaren oyun tutkunları tarafından sevilerek oynanıyor.

Valorant hile nasıl yapılır?

Valorant hile kullanmak istiyorsanız arkadaşlarınız ile özel modlarda kullanabilirsiniz.

Valorant oyun konusu nedir?

Valorant oyununda 5’er kişiden oluşan 2 takım vardır. Bu iki takımdan biri savunan diğeri saldıran taraftır. Karakterinizin yetenekleri ile raundları kazanmaya çalışıyorsunuz.

Valorant yeni sezon ne zaman çıkacak ?

Valorant yeni sezon 4.bölüm 1.kısım 11 Ocak 2022 tarihinde oyun severler ile buluştu.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya ulaşan Valorant oyununu oynamak için bazı bilgisayar gereksinimleri bulunmaktadır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir; İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit. İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 (Intel), Athlon 200 GE (AMD) Bellek: 4 GB RAM. Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 ya da AMD Radeon R5 200. Ekran kartı belleği: 1 GB VRAM. Gibi özellikler Valorant adlı oyun için gerekli bilgisayar özelliklerinin başında sıralanabilir.

Valorant Nasıl Oynanır