FIFA 22, Electronic Arts tarafından FIFA serisinin bir parçası olarak yayınlanan bir futbol simülasyonu video oyunudur. FIFA serisinin 29. oyunudur ve 1 Ekim 2021'de yayınlanmıştır.

FIFA 22

FIFA 22, Electronic Arts tarafından FIFA serisinin bir parçası olarak yayınlanan bir futbol simülasyonu video oyunudur. FIFA serisinin 29. oyunudur ve 1 Ekim 2021'de yayınlanmıştır.
Daha fazla


Oyun Hakkında

Powered by Football™, EA SPORTS™ FIFA 22 brings the game even closer to the real thing with fundamental gameplay advances and a new season of innovation across every mode.


Ana Özellikler

BE THE ARCHITECT OF THE FUTURE

Face the current world challenges to positively shape the world of tomorrow. Define the look and economy of our world by choosing between 2 factions: Industrial power or renewable energy.


Sıkça Sorulan Sorular

FİFA 22 oyunun konusu nedir?

Fifa 2022 oyunu ile birlikte taraftarı olduğunuz takımda oyuncu olabilir veya yönetebilirsiniz. Pro Clubs, Ultimate Team ve Volta gibi modlarda online olarak mücadele edebilirsiniz.

FİFA 22 nerden indirilir?

Fifa 2022 oyununu PC için steam üzerinden indirebilirsiniz. Playstation için PS store üzerinden indirilebilir.

FİFA 22 nereden satın alınır?

Fifa 2022 satın almak için steam ve PS store üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Tabii ki gamepazari gibi güvenilir siteler aracılığı ile de satın alma işlemi yapabilirsiniz.

FİFA 22 Türkçe mi?

Fifa 2022 oyunu türkçe dil desteği ile oyun severlerle buluşuyor. Oyunu satın alırken aklınızda acaba türkçe mi gibi bir problem olmasına gerek yok.

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri

  • İS: 64 bit Windows 10
  • İşlemci (AMD): Athlon X4 880K @4 GHz veya eş değeri
  • İşlemci (Intel): Core i3-6100 @3.7 GHz veya eş değeri
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran kartı (AMD): Radeon HD 7850 veya eş değeri
  • Ekran kartı (NVIDIA): GeForce GTX 660 veya eş değeri

FIFA 22 Nasıl Oynanır