Ödüllü serinin son sürümünde Far Cry Amerika'ya geliyor. Montana'nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler'e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.

Far Cry 5

Ödüllü serinin son sürümünde Far Cry Amerika'ya geliyor. Montana'nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler'e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.
Daha fazla


Oyun Hakkında

Hope County isimli kurgu olan bir kasabada geçen Far Cry 5, Project Eden’s Gate tarikatı üzerine kurulu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni cennetin kapısı, geniş yelpazedeki haber ağı, geniş silaj rezervi ve inançlara karşı gelenlere uygulanan baskı ile bilinen bir tarikat. Önceki oyunlara göre farklı bir düşman grubu var. Düşmanlara karşı değil de fanatiklere karşı mücadele ediyoruz. Kör bir şekilde tarikata bağlı olan bu insanlar kasabanın her tarafını mesken altında almış durumdalar. Bu tarikat, Joseph Seed ve kardeşleri tarafından yönetiliyor. Jacob Seed Askeri işlerle ilgileniyor. John Seed grubun avukatı, küçük kardeşi Faith ise organizasyonun yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Henüz kimse bu oyuna ilan eklememiş.


Ana Özellikler

Hikayeli oyunları seviyorsanız Far Cry serisi bu bağlamda size eşsiz bir hikaye vaat ediyor. Far Cry 5 ile birlikte cesaret hissini yeniden iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Oyunun daha hemen başında bir federal polis, şerif ve iki şerif yardımcısı ile birlikte Joseph Seed adlı karakterin mekanına baskın yapıyoruz. Olaylarda bu noktadan sonra gelişmeye başlıyor. Yaptığımız baskın ile birlikte adeta Pandora’nın Kutusu açılıyor. Dünyanın sonunun geldiğine inanan bağnazlar karşısında eşsiz bir mücadele bizleri bekliyor. Siz de Far Cry 5 oyununa sahip olarak bu eşsiz dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden maceraya atılmanızı öneriyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Far cry 5 nasıl oynanır?

Far Cry 5 oyunu adeta bir cesaret oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini karşılayabildiğinizden emin olmalısınız.

Far cry 5 nasıl indirilir?

Steam, PS Store ve xBox üzerinden satın alım gerçekleştirdikten sonra kolay bir şekilde Far Cry 5 oyununu indirebilirsiniz.

Far cry 5 türkçe yama nasıl kurulur?

Far Cry 5 türkçe yama kurmak için yama dosyasını indirmelisiniz. İndirme işleminden sonra yapmanız gerekenleri internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Far cry 5 multiplayer nasıl oynanır?

Far Cry 5 oyununu iki kişi oynayabilirsiniz. Tek kişi oynarken iki yardımcı alabiliyorsunuz. Co-op oynarken bu karakterlerden biri arkadaşınız olabilir.

Far cry 5 ücretsiz mi?

Far Cry 5 bir süreliğine ücretsiz olmuştu. Şu an ise oyunu steam, PS Store veya xBox üzerinden satın alabilirsiniz.

Far cry 5 neyi anlatıyor?

Hope County adında kurgusal bir Amerika kasabasında geçen oyun, Project at Eden’s Gate bir tarikat üzerine kuruluyor. Bu tarikat, geniş haber ağı, silah rezervi ve kendi inançlarına karşı gelenlere uyguladıkları baskı ile tanınıyor.

Far cry 5 kaç yılında çıktı?

26 Mart 2018 tarihinde oyun severler ile buluşan Far Cry 5, çıktığı günden itibaren oyun severlerin beğenerek oynadığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

  • İS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya eşdeger
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 (2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
  • RAM: 8GB
  • Çözünürlük: 720p
  • Video Ayarı: Düşük

Far Cry 5 Nasıl Oynanır