1. Oyunlar
  2. Xbox One
Satılık Sıfır ve İkinci El Xbox One ilanları
Xbox One
Xbox One

Henüz kimse bu konsola ilan eklememiş.

Satılık Sıfır ve İkinci El Xbox One İlanları

Oyun konsollarını seviyorsunuz fakat satın almak için bir türlü bütçe ayıramıyorsanız, internet sitemizde satışta olan oyun konsollarımıza bakmanızı tavsiye ediyoruz. Pek çok farklı satıcıdan ürünlerin satıldığı sitemiz oyun severler için bir pazar kurma amacıyla yola çıktık. Çıktığımız bu yolda, geçmişten gelen bilgi birikimlerimiz ile emin adımlarla ilerlemekteyiz. Oyunlar ile ilgili satın alabileceğiniz farklı pek çok alanda ürünümüz mevcuttur. Bu ürünlerin başında oyun konsolları, aksesuarları ve oyunları gelmektedir. Online oyunlar için üretilmiş olan steam paralarından da ücret karşılığında alabilirsiniz.

Xbox One Konsolunun Farkı Nedir?

Xbox One, daha önce çıkan sürümlerinden çok daha kaliteli bir grafik yapısına sahiptir. Bu grafik yapısı daha gerçekçi bir oyun deneyimini sahiplerine sağlamaktadır. Bu gerçekçi oyun deneyimini yaşamak için sıfır bir Xbox One ürünü satın alabilir ya da sitemizdeki ikinci el kaliteli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Pek çok farklı kullanıcının satışa koyduğu Xbox One ürünlerini karşılaştırabilir ve aranızdan içine en sineni sipariş edebilirsiniz.

Ödeme Sistemlerimizin Özellikleri

Sipariş sistemimiz üyelik ile çalışmaktadır. Bir ürünü sipariş etmek için üye olmanız gerekmektedir. Böylelikle adres bilgilerinizin doğruluğuna ve telefonunuza ulaşabilir, herhangi bir olumsuz durumda daha rahat iletişim sağlayabiliriz. Satın alma işlemlerini tamamlarken aklınıza takılmaması gereken bir diğer önemli nokta ise güvenlikli sistemlerimizden dolayı kart bilgileriniz ve şifrenizin korumamız altında olduğudur. Siparişlerinizde kullandığınız kartlarının şifrelerini ve bilgilerini asla kaydetmiyoruz. Kötüye kullanımı engellemek için gizli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Oyun Konsoluna Uyumlu Oyunlara Erişim

Oyun konsollarımızın hepsine uyumlu oyun satan üyelerimiz sitemizde mevcuttur. Alınmış fakat hiç kullanılmamış olan oyunlarını ve iyi durumda olan ikinci el oyunlarını satan pek çok üyemiz vardır. Bu üyelerimiz ile irtibata geçerek oyunların durumları hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. Genellikle bir oyun konsolunu satan üyelerimiz bu konsola uyumlu oyunlar ve aksesuarlar da satmaktadır. Satın aldığınız konsol sahibine sizin istediğiniz oyunlardan elinde olup olmadığını sorarak ondan satın alabilir ya da oyun sekmemizden bütün satılık oyunları inceleyebilirsiniz.