1. Oyunlar
  2. Xbox 360
Satılık Sıfır ve İkinci El Xbox 360 ilanları
Xbox 360
Xbox 360

Henüz kimse bu konsola ilan eklememiş.

Satılık Sıfır ve İkinci El Xbox 360 İlanları

İnternette oyun konsolu arayıp güvenilir site bulamadıysanız, gamepazari.com sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde pek çok alanda ürün satışı bulunmakta ve teknik destek hizmeti sağlanmaktadır. Satın alınmak istenen ürünler ile ilgili geniş araştırmalar yapabileceğiniz sitemizde oyun konsolunuza özel aksesuarlar ve oyunlar da satın alabilirsiniz. Aksesuarlarımızı kendi oyun konsolunuz ile uyumlu olup olmadığını satıcılar ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Satın alma işlemlerinden sonra satıcılarımızı değerlendirebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Xbox 360 Oyun Konsollarının Satışı

Oyun konsollarının sıfır ve ikinci elinin satışında etkili yer alan sitemizde, üyelerimiz tarafından gerçekleştirilen satışlarımız kontrolümüz altındadır. Yapılan satışlarımızda ürünlerin kaliteli bir şekilde müşterilere ulaşması birinci hedefimizdir. Satış için pek çok yüklenen ürün arasında öne çıkan oyun konsollarımızdan birisi de Xbox 360 ürünümüzdür. Bu ürünümüz Xbox One ürününün bir alt modelidir. Daha düşük grafiğe sahip olmasına rağmen en az bir üst modeli kadar iyi sonuç vermektedir. Satın almak isteyen kişilerin mutlaka sitemizdeki seçeneklerine göz atması gerekir. Sıfır ve ikinci el olarak ayırdığımız ürünlerimizde kalite vazgeçilmez noktamızdır.

Xbox 360 Oyun Konsolu Uyumlu Oyunların Satışı

Kaliteden ödün vermeden satmaya odaklandığımız ürünlerimiz arasında yer alan oyun konsollarımız ve oyunlarımız ile sizlere farklı bir dünya açmayı hedeflemekteyiz. Oyunların sıfırı pahalı geliyorsa, ikinci el ve kaliteli oyunları daha uygun fiyata alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerimizi sitemizde sıralayarak içlerinden seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz oyun konsolunu satın aldıktan sonra ona uygun oyunları da sitemizde aratarak satın alabilirsiniz.

Teknik Destek Vermek İçin Gelişmiş Ekip

Sistemimizde sizlere destek olmak üzere yetişmiş uzmanlarımız vardır. Bu uzmanlarımız üyelik, alım satım, teknik sorunlar ve ödeme sistemleri konusunda sizlere yardım etmek ve destek vermek için yedi gün yirmi dört saat çalışmaktadır. Yardım talep etmek için yapmanız gereken ilk adım oldukça kolaydır. Ekranın sağ alt tarafında bulunan konuşma kısmından direkt bu uzmanlarımız ile iletişime geçebilir ve ödeme sistemlerinden üyelik işlemlerine kadar aklınıza takılan birçok konu hakkında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.