1. Oyunlar
  2. Playstation 4

Satılık Sıfır ve İkinci El Playstation 4 İlanları

Oyun ve sevdalıların gün geçtikçe sayılarının artmasıyla birlikte pek çok oyun oynamaya yarayan alet alım satım işleri ön plana çıkmaktadır. Bu aletlerden birisi de çok talep gören her oyuncunun evinde bulunan veya bulundurulmak istenenlerden birisi olan Playstation'dır. Bunun için hem ekonomik olarak cebinizi çok fazla zorlamasını istemiyorsanız hem de tam bir oyun sevdalısıysanız ziyaret etmeniz gereken site tam olarak www.gamepazari.com olmalıdır.

Sadece Playstation Değil Daha Fazlası

Bu sitede pek çok ilan yer almaktadır. İkinci el pek çok oyun konsolu, oyun kasetleri, Playstation aksesuarları, Nintendo oyun ve aksesuarları gibi pek çok seçenek ikinci el oyun ve aletleri bulunmaktadır. Ayrıca satılık olan ürünler, ilanlar kısmında satıcıları tarafından bizzat verilmektedir.

Satılık İkinci El ve Sıfır Playstation 4 İlanları

İkinci el durumunda olan Cem Aras tarafından satılan Playstation 4 ve çok az kullanılmış bir kol ve diğeri neredeyse sıfır kullanılmış bir başka kol ile birlikte kutusu ve kabloları ile birlikte satılık durumunda gözükmektedir. İlanda belirtilmiş olan iki tane de fotoğraf bulunmaktadır. İlgilenen kullanıcıların ilana bakmaları yerinde olacaktır. Fiyat olarak 1750 Türk Lirası gibi bir miktar belirlenmiştir. Bir diğer ilanımızda ise bilgisayar aldıktan sonra pek kullanmadığını fark eden bir kullanıcının Playstation 4'ünü satmak istediğini görebilirsiniz.

Gayet sıfır bir şekilde eklediği fotoğrafta da aletin durumunu görebilirsiniz. Fiyat olarak 975 Türk Lirası gibi bir fiyat belirlemiştir. Not olarak ise HDMİ dahil diye belirtmiştir. Bir başka ilanımız yine bir ikinci el ilanı olan Playstation 4 ilanıdır. Bu ilanda ise artık oyun oynamayı bırakan bir kullanıcının elinden çıkarmak istediği aleti görebilirsiniz. Ek fotoğraf olarak alet ve konsolunun yer aldığı bir fotoğraf bulunmaktadır. Not olarak kablolarının olduğunu ama HDMİ'nın dahil olmadığını kullanıcımız belirtmiştir.

Ücretini ise 1000 Türk Lirası gibi bir miktar belirlemiştir. İlanları aradığınız fiyat aralığına göre veya kullanılıp kullanılmadığına göre sıralayabilirsiniz. Bu filtreyi kullanabilmeniz için öncelikle bu sitemize üye olmanız gerekiyor. Bir problemle karşılaştığınızda ise sağ altta yer alan canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olup herhangi bir sorunla karşılaştığınızda destek ekibine danışabilirsiniz.