1. Haberler
  2. Zula’ya Mardin Temalı Yepyeni Bir Harita Eklendi

Zula’ya Mardin Temalı Yepyeni Bir Harita Eklendi

08 Ocak 2021 23:46

Popüler nişancı oyunu olan Zula’ya yepyeni bir harita eklendi. Eklenen bu harita ile beraber 17 Ocak tarihine kadar en az 30. Seviyeye ulaşabilen tüm oyuncular tarafından test edilebilecek olan bu yeni harita, Mardin’in birçok önemli noktasını oyunculara sunuyor. Öte yandan geliştirici ekip yeni haritayı, 17 Ocak tarihine kadar yapılması planlanan testten sonra oyuna dahil edecek.

Tamamen yerli bir şekilde geliştirilen ve uzunca bir süredir oyun dünyasında adından söz ettirmeyi başaran Zula’ya yeni açıklamalarla beraber yepyeni bir harita geldi. Bununla beraber ülkemizin güzel şehirlerinden birisi olan Mardin’in birçok önemli noktasının bulunduğu Mardin temalı yeni harita oyuna kısa bir süre sonra dahil edilecek. Zula’nın yeni eklenen Mardin haritası ile oldukça gerçekçi bir deneyim yaşanacağı belirtiliyor.

Oyunun geliştiricilerinin yapmış olduğu açıklamalara göre Zula’ya eklenen Mardin Haritası, şu an için test aşamasında olmakla beraber 30. Seviye ve üzerinde olan her oyuncunun diledikleri gibi deneyimleyebilecekleri yeni harita, Şehrin, künefecilerini, Kent Müzesi’ni ve şehrin genel hissiyatını tüm detaylarıyla beraber oyuna katıyor. Geliştirici ekip, oyunseverlerden gelecek olan geri bildirimler doğrultusunda çalışmaları tamamlamakla beraber, haritanın en son halini tüm oyunseverlerle buluşturmayı hedefliyor.


Zula’ya Mardin gibi oldukça ikonik bir kente ait harita eklenmiş olması kesinlikle birer tesadüf değil. Öte yandan geliştiriciler, oyunu genel anlamda Türkiye’nin ilgi çekici lokasyonlarına ait haritaları barındırıyor. Böyle bir haritalandırmanın amacı Türkiye’nin eşsiz güzelliklere sahip şehirlerini anlatmak olabilir.