1. Haberler
  2. Yeni FPS Oyunu Superhot: Mind Control Delete Çıktı

Yeni FPS Oyunu Superhot: Mind Control Delete Çıktı

10 Temmuz 2020 15:08

Yeni bir sürümüyle karşımıza çıkan yeni fps oyunu Superhot: Mind Control Delete, oyunu ilk indirenlere ücretsiz bir şekilde karşımıza çıktı. İlk sürümü satın alan kullanıcılar için ücretsiz olacak yeni seri 16 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak. Peki oyunu ilk defa alacak kullanıcılar ne kadar ödeme yapacak, oyun hangi platformlar için ortaya çıkacak?

Superhot: Mind Control Delete Ücretsiz Olacak

Yaklaşık 12 saatlik bir oynanış sunacak olan yeni oyun, 16 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak. Ancak ekstra bir sürüm olarak karşımıza çıkan oyun, oyunun ilk sürümünü satın alanlar için ücretsiz olacak. Oyunu hiç satın almayan ve oynamayan kullanıcılar da ne yazık ki üzücü bir meblağ ödemek durumunda kalacak.

Xbox One, PC ve PlayStation 4 alanlarında çıkış yapmaya hazırlanan oyun, kullanıcılara birinci şahıs oyun deneyimini de sunacak. Ayrıca oyuna hiç sahip olmayan kullanıcılar da oyunu satın alabilmek için 25 dolarlık bir fiyatı gözden çıkaracak.


Yeni Oyunda VR Çalışması Var Mı?

Son zamanlarda ortaya çıkan oyunlarda sanal gerçeklik sistemi kullanılıyordu. Yeni oyun da birinci şahıs bir deneyim sunacağından, VR beklentisi oyuncular için var. Ancak firmadan gelen açıklamaya göre bu derece büyük bir çalışmanın bulunmadığı da doğrulandı. Yani bu oyun ve önümüzdeki günlerde çıkacak oyunlarda hiçbir şekilde VR desteği de bulunmayacak.

Ayrıca oyundan ücretli ya da ücretsiz bir şekilde yalnızca belirli platformlardan ulaşılabilecek. 16 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak yeni oyun Xbox Gold veya Twitch Prime altyapısında oynanamayacak. Ancak ilerleyen günlerde bu durum değişirse, oyunu tüm platformlarda rahatlıkla görebiliriz.