1. Haberler
  2. Yeni Battle Royale Oyunu Hyper Scape Ortaya Çıktı

Yeni Battle Royale Oyunu Hyper Scape Ortaya Çıktı

13 Temmuz 2020 18:50

Ubisoft’un beklenen etkinliği Ubisoft Forward etkinliği başladı ve bitti. Merakla beklenen etkinlikle beraber yeni oyunlar tanıtılırken ve bazı oyunlarda ücretsiz hale gelirken, Ubisoft Battle Royale oyuncularını da unutmadı. Son zamanlarda indirimli ve bedava oyunlarla da gündeme gelen Ubisoft yeni oyunu Hyper Scape’i duyurdu. Peki yeni oyun bizlere neler sunacak?

Hyper Scape Tanıtıldı

Kendine has bir altyapısıyla ortaya çıkan yeni oyunda, hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Oyunun sonuna yaklaştığınızda size yeni bir oyun şansı veriliyor ve bu şanslarla beraber rekabetin boyutu daha da artıyor. Aynı zamanda ışınlanma gibi özelliklerin de yer aldığı oyunda düşmanların kafasını karıştırarak daha zevkli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.


Son zamanlarda PUBG gibi Battle Royale gibi oyunların patlama yapmasıyla beraber bu tarz oyunlara da yönelim günden güne artıyor. Tabii ki firmalar da buna göre hazırlık yaparken bir yeni hamle Ubisoft tarafından geldi. Oyununu tüm özellikleriyle tanıtan firma hem oyunun oynanış videosunu paylaştı, hem de beta sürümü kullanıcılara açtı.

Hyper Scape Nasıl İndirilir?

Şuan beta sürümüyle yayında olan yeni oyunu oynayabilmeniz için UPlay kullanıyor olmanız gerekir. Eğer bir hesabınız varsa oyunu Ubisoft altyapısında bulabilir ve beta sürümünü deneyebilirsiniz. Zamanla yeni iyileştirmeler, güncellemeler ve düzletmeler alacak oyunun ilk oynanış videosunu da yazımızın alt kısmında paylaşacağız.


Genellikle siber temasıyla gündeme gelen oyun gerçekten grafik açısından umut vadediyor. Bakalım büyük çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni oyun hak ettiği değeri oyunculardan yakalayabilecek mi? Ancak ilerleyen günlerde yeni haberleri takip ederek sizlere bilgi vereceğiz.