1. Haberler
  2. Xbox Series X’in Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı

Xbox Series X’in Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı

13 Ekim 2020 20:22

Willy Crow isimli içerik üreticisi tarafından Xbox Series X’in kutu açılışı videosu paylaşıldı. Öte yandan kaynağı tam olarak belli olmayan ve depoda çekilen bir video, Xbox Series X’in kutu içeriğinde neler olduğunu gözler önüne seriyor.

Video oyunseverlerin gündemini meşgul eden iki farklı konsol olduğunu biliyoruz. Bununla beraber Playstation 5 ve Xbox Series X oyun konsollarına yönelik her geçen gün ortaya çıkan yepyeni bilgiler oyun dünyasına büyük bir heyecan salmış durumda. Öte yandan heyecan verici yepyeni bir gelişme Xbox tarafından geldi diyebiliriz. Will Crow adındaki bir içerik üreticisi Youtube video platformu üzerinden, Xbox Series X’in kutu açılışına ait bir video yükledi. Ortaya çıkan bu video ile beraber dikkatleri kısa bir süre içerisinde üzerine toplayan içerik üreticisi video ile beraber kutunun içerisindeki neredeyse tüm içerikleri gözler önüne seriyor.


Crow’un paylaşmış olduğu videonun kaynağı ise hala gizliliğini koruyor. Bununla beraber videonun anlatım dilinin de İngilizce olmadığını belirtelim. Öte yandan videonun nerede çekildiğine dair hiçbir bilgi bulunmazken videoyu yayınlayan içerik üreticisi yalnızca 55 abonesi var. Bununla beraber oldukça az sayıda içerik paylaşımında da bulunan Willy Crow, oyunseverlerinin kafasını karıştırmış durumda.

Oyuncular, Microsoft’un en yeni konsolunu şu anda ön siparişle satın alabilmekteler. Bununla beraber şunu da belirtmek gerekir ki Xbox Series X’in teslimatına şu anda başlanmadı diyebiliriz. Bunun yanında dünya genelindeki oyunseverlerin, bu yeni oyun konsoluna kasım ayı içerisinde ulaşabilmeleri mümkün olacak.