1. Haberler
  2. Xbox Live Gold 2021 Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Xbox Live Gold 2021 Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

26 Kasım 2021 20:02

Xbox Live Gold platformuna içerisinde bulunduğumuz 2021 yılının aralık ayında abonelere özel olarak ücretsiz sunulacak oyunların listesi kısa süre önce açıklandı.

Games with Gold servisi 2021 aralık ayı üyeleri resmi olarak açıklanmış durumda. Öte yandan halihazırda Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine eklenen Xbox Live Gold sistemi, her geçen ay birçok oyunu platformdaki oyuncularla bir araya getiriyor ve bunları ücretsiz olarak sunuyor. Xbox Live Gold ve beraberinde Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin aralık ayı içerisinde tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine katabileceği yepyeni dört oyun listelenmiş durumda. Xbox Live Gold 2021 Aralık ayı Games With Gold programına eklenen oyunlara aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

Xbox Live Gold 2021 Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları Hangileri?


Xbox Live Gold aboneliği her ay toplamda dört olmak bunların iki tanesi Xbox One için ve diğer ikisi ise Xbox 360 platformuna tamamen ücretsiz oyunlar ekler. Eğer sizlerde bu oyunları tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek isterseniz Xbox konsolunuzda yer alan Xbox Live Gold sekmesine giriş yapmanız ve daha sonrasında her ayın 1 ve 16 tarihlerinde listelenen oyunları yalnızca tek bir tuş ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Öte yandan Xbox Live Gold üyeliğinizi devam ettirdiğiniz sürece bu oyunlara ve daha gelecek oyunların hepsine erişim sağlayabilirsiniz.

 Xbox Live Gold Platformuna Oyunlar Hangi Tarihte Eklenecek?

  • The Escapists 2 | 1 - 31 Aralık arasında
  • Tropico 5 - Penultimate Edition | 16 Aralık - 15 Ocak arasında
  • Orcs Must Die! | 1 - 15 Aralık arasında
  • Insanely Twisted Shadow Planet - 16 - 31 Aralık arasında