1. Haberler
  2. Torchlight 2 Sistem Gereksinimleri – Torchlight 2 Ücretsiz İndir

Torchlight 2 Sistem Gereksinimleri – Torchlight 2 Ücretsiz İndir

13 Temmuz 2020 17:12

Son zamanlarda bedava oyunlarıyla gündeme gelen Epic Games, bu süreçte de ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta yeni ücretsiz oyunlarıyla gündeme gelen firma, bu süreçte de oyuncuları memnun etmeyi başarıyor. Bedava oyun serüvenine GTA 5 ile başlayan ve bir hayli ses getiren firma bu defa Torchligt 2 oyunu ücretsiz yaptı.

Torchlight 2 Ücretsiz İndir

Epic Games altyapısını kullanarak Torchligt 2 oyununu sizler de ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ücretsiz oyun serisine devam eden firma, bu oyunu da 16 Temmuz tarihinden itibaren ücretsiz hale getirecek. Ücretsiz kampanya 23 Temmuz tarihine kadar devam edecek ve önümüzdeki hafta verilecek yeni bedava oyunlara da gündeme gelecek.


Çeşitli görünüme ve özelliklere sahip 4 farklı karakteri yöneteceğiniz oyunda her iklimde savaşmaya hazır olun. Yağmurda, karda ve fırtınada çeşitli savaşlara girecek, canavarları öldürerek daha da güçlü hale geleceksiniz. Uzun saatler boyunca oynayabileceğiniz oyunu 16 Temmuz tarihinden itibaren ücretsiz olacak. Ayrıca oyun içerisindeki şartlar zorlu ve bol olduğu için de oyuncuların sıkılacağını düşünmüyoruz.

Torchlight 2 Sistem Gereksinimleri

16 Temmuz tarihinde bedava olacak oyunu oynayabilmeniz için üst düzey bir bilgisayara ihtiyacınız olmayacak. Sistem gereksinimleri son derece düşük olan oyunun gerçekten sizi sürükleyeceğini ve oyunu donmadan oynayabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Şimdi de yeni bedava oyunun sistem gereksinimlerine göz atalım.

  • • İşlemci Gücü: 1,4 GHZ hıza sahip x86 destekli işlemci
  • • RAM Gücü: 1 GB RAM
  • • Boş Alan: 1,7 GB Kullanılabilir Alan
  • • Ekran Kartı: 256 MB DirectX destekli herhangi bir ekran kartı


Oyuna ücretsiz sahip olmanız ve diğer ücretsiz oyunları görebilmeniz için Epic Games altyapısını takip etmeli ve firma altyapısında hesap oluşturmalısınız. Hesap oluşturduğunuz taktirde ücretsiz sunulan tüm oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Torchlight 2 oyununu da 16 – 23 Temmuz arasında bedava almayı unutmayın.