1. Haberler
  2. The Medium’un 14 Dakikalık Oynanış Videosu Resmi Olarak Yayınlandı

The Medium’un 14 Dakikalık Oynanış Videosu Resmi Olarak Yayınlandı

10 Ocak 2021 19:32

Birbirinden farklı gerçeklikler üzerine kurulu olan ve kendine has bir kamera açısına sahip olan The Medium için oldukça uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Uzunca bir süredir yapım aşamasında olan ve bununla beraber son zamanlarda erteleme haberleri ile gündemi sarsan oyun The Medium’un bir oynanış videosu yayınlandı. Öte yandan Blair Witch projesi ile karşımıza çıkan Bloober Team ekibi, The Medium için 14 dakikayı aşan bir oynanış videosunu resmi bir şekilde oyuncularla buluşturdu.

Gerilim ve Korku Türündeki The Medium 28 Ocak İtibariyle Çıkış YapacakThe Medium birbirinden farklı iki gerçeklik üzerine kurulu bir oyun olarak adından söz ettiren bir yapım. Bununla beraber hem oynanış, hem dinamikler hem de hikaye yapısıyla oyuncuların ilgisini bir hayli çekiyor. Bununla beraber boyutlar arası dolaşacağımız ve iki dünya üzerine kurulu olan bir hikayeye sahip olan oyun, bahsi geçen iki dünya sistemi aynı zaman dilimi içerisinde geçerek ana merkezine de oturtulmuş.

Oyunun içerisinde belirli anlarda birçok bulmaca bulunuyor. Bu bulmacaları çözmeli ve yolunuza devam etmelisiniz. Daha öncesinde yayınlanan tanıtım videosunda bu işleyişin nasıl olacağına dair bazı noktalara değinildiğini ve oynanış videosunda da aslında oldukça net bir şekilde görebilme fırsatı yakalayabiliyoruz. Yeni nesil bir korku oyunu olarak karşımıza çıkan devasa yapım, psikolojik gerilim öğelerini de içerisinde barındırıyor. Ayrıca The Medium’da Marianne isimli bir karakterin hikayesine dahil olacağız.