1. Haberler
  2. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Çıktı

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Çıktı

14 Kasım 2021 16:02

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition kısa süre önce resmi olarak çıktı.

Geçtiğimiz saatlerde resmi olarak The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition resmi olarak çıkış yaptı. Bununla beraber Bethesda oyun dünyasına iz bırakan bu oyunu ile 10. Yılını kutlarken bunun yanında hem oyun içi hem de benzeri farklı etkinlikler sunuyor. Öte yandan geliştirici stüdyonun yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Resmi Olarak Çıkış Yaptı


“11 Kasım, The Elder Scrolls V: Skyrim'in çıkışının onuncu yılı. Bugün dünyanın dört bir yanındaki topluluğumuzla on yıldır biriken anılarımızı, şakaları ve destansı maceraları anarak kutlama yapacağız. Bu yıldönümünde aynı zamanda, Skyrim dünyasına dönen oyuncuları bekleyen yeni yolculukları ve deneyimleri sabırsızlıkla bekleyeceğiz.”

“Kutlama, Skyrim Special Edition'a sahip veya alacak olanlar için devam edecek çünkü yeni görevler, eşyalar, Survival Mode (Hayatta Kalma Modu) ve balıkçılığın içinde bulunduğu, bugün erişebileceğiniz dört yeni eser vereceğiz! Son olarak, tüm yeni ve eski Creation Club içeriklerini içeren ve bugüne kadarki en geniş kapsamlı Skyrim sürümü olan The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition şimdi oynanabilir.”

Şekilde açıklamalarda bulunan geliştirici firma oyunun böylesine ilgi görmesi ve beraberinde artacak olan oyuncu kitlesiyle oyuna yepyeni birçok eklentinin de getirileceğini dile getirdi. Her geçen gün büyümeye devam eden video oyun dünyasına katılan The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition şimdi oynanabilir durumda.