1. Haberler
  2. Tekken 7’ye DLC Karakterinin Geleceği Duyuruldu

Tekken 7’ye DLC Karakterinin Geleceği Duyuruldu

22 Şubat 2021 23:12

Bandai Namco Tekken 7’nin yepyeni bir DLC karakteri alacağı resmi olarak açıklandı. Öte yandan Polonya’dan yepyeni bir karakter Tekken 7 severlerle bir araya gelecek.

Yılların dövüş oyunu olan ve hala popülerliğini kaybetmemiş olan Tekken 7’nin DLC alacağı duyurusu kısa bir süre önce yapılmıştı. Oyuna eklenmesi planlanan yeni karakterin yüzü, özellikleri ve nereden geldiği hakkında birçok önemli soru vardı.

Bandai Namco’nun, Youtube kanalı üzerinden yaptığı paylaşımda yer alan 35 saniyelik bir videoda karakter hakkında ilk ipucu kısa bir süre önce paylaşıldı. Bununla beraber Polonya’dan da ufak kesitlerin verildiği videoda, yeni karakterin hangi ülkeden geleceği de netleşmiş oldu.

Tekken 7 Yeni Karakter Nasıl?


İçerisinde bulunduğumuz 2021 yılının ilkbahar aylarında çıkması beklenen yeni DLC paketi hakkında çok fazla paylaşım yapılmadı. Öte yandan özellikle de şubat ayında sunulacağı tahmin ediliyor olsa da, Bandai Namco oyun stüdyosunun karakteri ve karakter hakkında bilgileri paylaşması için oldukça kısa bir süre kaldı diyebiliriz. Bununla beraber merakla beklenen dev DLC paketi, PS4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve Steam platformlarında da aynı anda yayınlanmaya başlayacak. The King of Iron Fist turnuvasını da tüm Tekken severler heyecanla bekliyorlar. Polonya’da yayınlanacak olan turnuvanın nasıl geçeceğine hep beraber şahit olacağız.

Dövüş stilini oyun dünyasıyla bir araya getiren Tekken oyun serisinin gelmiş olduğu konumun ne kadar büyüdüğünü görünce oyun severler ister istemez duygulanıyor desek yeridir. Mortal Kombat ve Street Fighter gibi rakipleri ile beraber Tekken 7 oyununun da içerisinde bulunduğumuz yılda çok daha büyük bir kitleye hitap edeceğine tanık olacağız gibi diyebiliriz.