1. Haberler
  2. Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri

Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri

24 Haziran 2020 22:32

Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri

Epic Games Store tarafından kısıtlı süreyle ücretsiz hale getirilecek olan Stranger Things 3: The Game oyunu sistem gereksinimleri konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Eğer sizin de bilgisayarınız bu oyuna uygunsa siz de oynayabilirsiniz. 

Stranger Things dizisinden esinlenerek piyasaya çıkarılan oyunun dizisini eğer izleme fırsatı bulduysanız oyunu rahatlıkla oynayacağınızı söyleyebiliriz. 1980’li yılların sonunda geliştirilmeye başlanmış olan bu video oyunu Retro diye tabir edilen grafiklere sahip. Son zamanlarda bu tip grafik kullanımı popüler olduğu için fazla rahatsız etmeyecektir.

Açık açık söylemeliyim, dizinin dönemsel durumundan ötürü günümüz grafiklerinin kullanılmasındansa bu tip bir yolun seçilmesi beni bile mutlu etti. Oyunun izleniş videosuna baktığınızda bu nasıl bir şey diyebilirsiniz. Lakin oyunun içerisinde tam manasıyla girdikten sonra siz de harika bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Oyunda bazı bölümlerde dövüşmek bazılarında da bulmaca çözmekle karşılaşabilirsiniz. Oyun içerisinde sürekli üretici olduğunuz takdirde kazanan taraf siz olursunuz. Hazır ücretsiz hale getirilmişken, oyunu deneyimlemeye ne dersiniz? İşte oyunun sistem gereksinimleri…


Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri Minimum

  64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi Microsoft® Windows® 10 (64 Bit Only)

İşlemci Intel Core 2 Duo 2GHz+ ya da daha iyisi

Bellek 2 GB RAM

Ekran Kartı 256 MB ekran kartı. Shader Model 4.0 support

DirectX Sürüm 9.0c

Ağ Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama 2 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı DirectX Uyumlu

İlave Notlar Doğrudan girdi uyumlu kontrol cihazlarını ve Bluetooth kontrol cihazlarını destekler