1. Haberler
  2. Steam Yaz İndirimleri Kısa Süre Önce Başladı

Steam Yaz İndirimleri Kısa Süre Önce Başladı

25 Haziran 2021 18:46

Steam’de her yıl gerçekleştirilen Yaz İndirimleri kampanyası kısa süre önce başladı. Tam tamına iki hafta sürecek olan kampanya dahilinde platformda yer alacak olan yüzlerce hatta binlerce oyunu yüksek indirimlerle satın alabilirsiniz.

Oyun dünyasının en çok beklenen dönemlerinden birisi olan Steam Yaz İndirimleri kısa süre önce başladı. Bununla beraber tam tamına 2 hafta sürecek olan indirim dönemi doğrultusunda irili ufaklı birçok oyunu oldukça uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Özellikle de Steam üzerinde her sene belirli bir süreçte gerçekleştirilen indirim dönemi olan Yaz İndirimleri 24 Haziran günü itibariyle başlamış bulunmakta. 8 Temmuz günü akşam saat 20.00’a kadar devam edecek olan platformda satın almak veya incelemek istediğiniz oyunlara Steam’in ana sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimlerinde Çokça İlgi Gören Oyunlar

Valheim


Şubat 2021’de çıkış yapacak olan oyun, gerek grafikleri gerekse mekanikleri bakımından büyük ilgi görüyor. Öte yandan Valheim’in platformdaki normal fiyatı 32 TL iken, Yaz İndirimleri doğrultusunda 28,80 TL’den satışa sunuluyor.

Ark: Survival Evolved


Dinozorlarla ve yaban hayatla iç içe olacağını devasa büyük bir adada birbirinden farklı yapılar inşa edebileceğiniz gibi hayatta kalmaya çalışacak ve beraberinde dinozorları eğitebilecek, savaşabileceksiniz. Öte yandan Ark: Survival Evolved’in platform üzerindeki normal fiyatı 50 TL iken Yaz İndirimleri kapsamında oyun 16,50 TL fiyattan satışta.

Cyberpunk 2077


Son zamanların en fazla ilgi gören ve bir o kadar şikayet konusu olan oyunu Cyberpunk 2077’de Yaz İndirimleri doğrultusunda büyük indirime girdi. 249 TL değerindeki oyun indirimli fiyatıyla 166,53 TL’den satışa sunuldu.