1. Haberler
  2. Steam Yaz İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimli Olacak?

Steam Yaz İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimli Olacak?

27 Haziran 2020 21:44

Steam Yaz İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimli Olacak?

Half-Life oyunundan tanıdığımız Valve şirketinin kurmuş olduğu online oyun platformu olan Steam, mevsim başlangıçlarında yaptığı indirim furyaları ile adından sıkça söz ettirmekte. Artık geleneksel hale gelen bu indirimlerin, yaz mevsimi için olanı ne zaman başlayacak? Hangi tarihler arasında? Ne zaman sona erecek? Bu gibi sorulara cevap ise gecikmedi. Steam yaz indirimlerinin 25 Haziran’da başlayacağı kesinleşti. İndirim bombardımanı 9 Temmuz tarihine kadar sürecek. Süreç boyunca birçok oyunun indirime girmesini bekliyoruz. Peki o oyunlar hangileri; İşte Steam yaz indirimleri kapsamında fiyatının düşmesini beklediğimiz oyunlar;

İlk oyunumuz GTA 5; Son zamanlarda yükselen ve Steam’in en büyük rakiplerinden olan Epic Games, oyunu kullanıcıları ile kısa bir süreliğine olsa da bedava olarak satışa sunmuştu. Steam’in de buna yüksek bir indirim yüzdesi ile cevap vermesi bekleniyor.  


 Diğer oyunumuz; Football Manager 2020. Futbol meraklıların vazgeçilmesi olan SEGA etiketli bu oyun her sene takipçileri tarafından büyük bir iştahla oynanıyor. FM 2021’in çıkmasına birkaç ay gibi bir süre kalmışken FM 2020’nin yüksek bir oranda indirimle satışta olacağını tahmin etmekteyiz. 

Kitaplarıyla önemli bir hayran kitlesi olan ve oyunlarıyla bu kitlesini iyice arttıran The Witcher serisinin 3. oyununun bu dönemde de indirimde olmasını bekliyoruz. 2019 sonlarında Netflix platformunda yayınlanan dizisiyle, serinin oyunlarına olan merak da artmış durumda. Steam bu merakı görmezden gelmeyecektir.  

 Çıktığı tarihten itibaren oyun dünyasına damga vuran ve adeta bir devrim yapan aynı zamanda kendisinden sonra çıkan oyunları da etkileyen Playerunknown's Battlegrounds yada daha çok aşina olduğumuz kısaltması ile PUBG, bu süreçte indirime girmesini beklediğimiz oyunlardan birisi. 

Yukarıda saydığımız başlıca oyunlar ve küçük şirketlerin yapımcılığını üstlendiği oyunlar birbirinden şok indirimlerle Steam platformunda satışta olacak. Kaçırmayın!