1. Haberler
  2. Steam, Toplam Fiyatı 32 TL Değerindeki Sanal Gerçeklik Oyununu Belirli Bir Süreliğine Ücretsiz Yaptığını Açıkladı

Steam, Toplam Fiyatı 32 TL Değerindeki Sanal Gerçeklik Oyununu Belirli Bir Süreliğine Ücretsiz Yaptığını Açıkladı

10 Haziran 2021 04:35

Dünyaca ünlü oyun platformu Steam, geçtiğimiz saatlerde 32 TL değerindeki Museum of Other Realities adlı bir sanal gerçeklik oyununu oldukça kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz yaptığını duyurdu. Bununla beraber sanal dünyada kendi müzenizi oluşturabilir ve çok oyunculu olarak mükemmel anlar yaşayabilirsiniz.

Oyun dünyasının en köklü ve en büyük oyun platformlarından birisi olarak her geçen gün büyümeye devam eden Steam, ücretsiz oyun kampanyaları doğrultusunda geçtiğimiz saatlerde yepyeni bir oyunu daha ücretsiz yaptı. Öte yandan normal durumlarda 32 TL fiyat etiketi ile satın alabileceğiniz “Museum of Other Realities” adlı oyunu ücretsiz olarak sunan Steam, kampanyanın 21 Haziran tarihine kadar süreceğini belirtiyorlar.

Museum of Other Realities Nasıl Bir Oyun?Museum of Other Realities esasında çıkış yapan birçok oyundan çok daha farklı bir yapıya sahip diyebiliriz. Öte yandan VR ekipmanları ile deneyimleyebileceğiniz oyundaki en büyük hedefiniz, kendi sanat dünyanızı oluşturmanız. Öte yandan dilerseniz tek veya çok oyunculu olarak deneyimleyebileceğiniz oyun, içerisinde bulundurduğu dinamikleri ile hayal dünyanızın üzerinde bir çaba sarf etmenizi isteyecek.

Muesum of Other Realities Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya sonrası, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4590/AMD FX 8350 veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290 veya daha iyisi
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan