1. Haberler
  2. Steam, GOG Üzerinden Bir Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Steam, GOG Üzerinden Bir Oyunu Ücretsiz Yaptı!

14 Kasım 2020 17:14

Good Old Games platformu kısa bir süreliğine muhteşem bir oyunu oyunculara dağıtıyor! GOG, tam 7 yıl önce Test3 Projects imzasıyla geliştirilmiş olan “Teleglitch: Die More Edition” oyununu ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor.

Piksel grafiklere sahip oyun türlerine ilgi duyuyorsanız ve bunun yanında kendine has bir hikayesi olan oyunları seviyor, arıyorsanız Teleglitch: Die More Edition tam da size göre diyebiliriz. Öte yandan Good Old Games (GOG) sadece 2 günlüğüne bu oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor.

2013 yılı itibariyle çıkış yapmış olan Teleglitch: Die More Edition, hem oyunseverlerin hem de oyunu deneyen birçok eleştirmeni oldukça fazla memnun bırakmayı başarmıştı. Öte yandan bugün itibariyle 2 gün süre ile normal fiyatı 21 TL olarak belirlenen ve GOG platformu üzerinden ücretsiz olarak sunulan bu oyunu zaman kaybetmeden kütüphanenize eklemelisiniz.

Teleglitch: Die More Edition Nasıl Bir Oyun? Konusu Nedir?


Teleglitch: Die More Edition, oldukça düşük boyuta sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Düşük grafiklere ve basit grafiklere sahip olan bu oyun, gerilim dolu ve oldukça acımasız bir yapıya sahip diyebiliriz. Gelecekte bir araştırmacı olarak görev aldığımız dünyada bir anda uyanıyor ve tesisimizdeki tüm araştırmacıların merkezi işlem yapay zekası tarafından öldürülmüş olduğunu görebiliyoruz. Bunun yanı sıra gerilimli atmosferi, gizemli ortamıyla bizleri küçük bir oyun olmasına rağmen kendine hapseden Teleglitch: Die More Edition’ın sistem gereksinimlerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teleglitch: Die More Edition Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


  • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yeni bir işletim sistemi
  • Ekran kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu grafik kartı
  • İşlemci: 3.000 MHz
  • RAM: 1 GB
  • Depolama alanı: 100 MB