1. Haberler
  2. Star Wars The Old Republic Eklenti Paketi’nin Gelecek Ay Yayınlanacağı Açıklandı

Star Wars The Old Republic Eklenti Paketi’nin Gelecek Ay Yayınlanacağı Açıklandı

21 Kasım 2021 15:01

Çıkış yaptığı günden bu yana tam tamına 10 yıl geçmesine rağmen hala popülerliğini kaybetmeyen Star Wars The Old Republic’in beklenen eklenti paketi 10. Yıla özel olarak gelecek ay yani 14 Aralık günü resmi olarak yayınlanacak.

Star Wars The Old Republic 10. Yılını kutlamaya hazırlanırken bununla beraber kutlamalar için oyuna yeniliklerin geleceği dile getirilmişti. Bununla beraber geliştirici firma oyuna Star Wars The Old Republic eklenti paketi olan Legacy of the Sith’in 14 Aralık günü resmi olarak yayınlanacağı açıklandı. Öte yandan oyunun 10. Yılını kutlamak amacıyla hazırlanan yepyeni bir video geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Star Wars The Old Republic Tam 10 Yaşında20 Aralık günü 10 yılını dolduracak olan oyunun merakla ve bir o kadar heyecanla beklenen eklenti paketi resmi olarak çıkış yapacak. Öte yandan Legacy of the Sith ile oyuncular Manaan gezegenine dönüp hain Sith Darth Malgus’un korkutucu planlarını çözmeye çalışacak. Bunun yanı sıra daha öncesinde oyunda yer alan birçok karakter tekrardan oyuna geri dönecek.

Star Wars The Old Republic’in merakla beklenen eklenti paketinin geçtiğimiz süreçte yayından kaldırılmasından sonra R-4 Anomaly adlı operasyon da eklenecek ve beraberinde oyunseverler, bir Sith tarikatının araştırmalarının yer aldığı devasa binaya baskın yapacaklar. Ayrıca oyunun halihazırdaki dövüş mekaniklerine güncelleme ile beraber yenileri de eklenecek. Güncellemeden sonra oyunseverler farklı sınıflarda yer alan yetenek ağacına onuncu seviyeden değil aksine seviye 1’den başlayacaklar.