1. Haberler
  2. Square Enix, Outriders İçin Yepyeni bir Çıkış Tarihi Açıklandı

Square Enix, Outriders İçin Yepyeni bir Çıkış Tarihi Açıklandı

09 Ocak 2021 23:43

People Can Fly tarafından geliştirilmiş olan ve Square Enix tarafından yayınlanan muhteşem yapım Outriders tam üçüncü kez ertelendi. Oyunun demo sürümü gelecek ay yayınlanacak.

Square Enix tarafından yayınlanacak olan ve People Can Fly oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Outriders için yepyeni bir duyuru yayınlandı. Son zamanların modası “erteleme” kelimesi yerine “çıkış tarihini değiştirme” cümlesi kullanılarak oyun içi yeni bir çıkış tarihi duyuruldu. Tüm bunlara ek olarak Outriders çıkış yapmadan önce oyuncuların deneyimlemesine yardımcı olmak amacıyla Şubat ayında bir demo yayınlayacaklarını da vurguladılar.

25 Şubat Tarihinde Yayınlanacak Outriders’ın Demosu Yayınlanacak


Outriders için resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklama ile beraber oyunun çıkış tarihi 1 Nisan 2021 olarak dile getirildi. Bununla beraber bunun şaka olmadığını da vurgulayan geliştiriciler ilk olarak oyun için 25 Şubat tarihinde bir demo yayınlayacaklarını ve bunun oyun çıkmadan önce oyunseverlerin bütün oyunun ilk birkaç saatini oynamalarına olanak sağlayacağını dile getirdiler. Öte yandan geliştirici firmanın konu üzerine yapmış olduğu açıklama ise şu şekilde:

"Oyuncuların Outriders gibi yeni bir IP'yi piyasaya sürülmeden önce deneyimlemelerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Böylece oyunu iş sipariş vermek, satın almak veya oynamak konusundaki kararınızı kendiniz verebileceksiniz.

Bu nedenle 25 Şubat 2021'de ücretsiz bir demo yayınlayacağımızı ve herkese oyunun ilk birkaç saatini hem tek oyunculu hem de kooperatif olarak dört sınıfla oynama şansı vereceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca karakteriniz ve ilerlemenizi tam sürüme sorunsuz şekilde taşıyabileceksiniz.

Lafı geçmişken, Outriders'ın çıkış tarihini 1 Nisan 2021'e taşımaya karar verdik (şaka değil). Bu fazladan zamanı oyuna ince ayar yaparak ve lansmanda harika bir oyun deneyimi sunmaya odaklanarak geçireceğiz."