1. Haberler
  2. Shenmue 3, Steam’de %66 Oranında İndirimle Satışa Sunuldu

Shenmue 3, Steam’de %66 Oranında İndirimle Satışa Sunuldu

21 Kasım 2020 17:37

Geçtiğimiz yıl Epic Games Store platformunda özel olarak yayınlanan Shenmue 3 adındaki oyun, Steam üzerinde dev indirimle satışa sunuldu. Oyunun normal fiyatı 209 TL iken oyuna tam tamına %66 oranında indirim getiren Steam, Shenmue 3’ü 71 TL fiyat etiketinden satışa sundu. Platformun bu dev kampanyası, 25 Kasım gününe kadar devam edecek.

Deep Silver adındaki oyun yayıncısı olan Shenmue 3’ü geçtiğimiz yıl Epic Games Store’a özel olarak yayınlanmıştı. Öte yandan tek oyunculu bir oyun olarak yayınlanan bu oyun, başarılı grafikleri nedeniyle büyük ilgi görmüştü. Steam’in dün itibariyle başlattığı indirim ile beraber Steam üzerinden satışa sunulan oyun, büyük bir indirim ile satışa sunuldu. Görünen o ki Steam bu hamlesi ile beraber Epic Games kullanıcılarının kalbini kırmaktan asla çekinmiyor.

Shenmue 3 adındaki bu muhteşem oyunun normal fiyatı 209 TL fiyat etiketine sahip bir şekilde Epic Games Store üzerinden hala satışa sunulmaya devam ediyor. Bununla beraber oyun Steam üzerinden 25 Kasım gününe kadar devamı sağlanacak olan bir kampanya ile beraber 71 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Yüzde 66 oranında bir indirim ile Steam üzerinden satışa sunulmaya devam eden Shenmue 3’ün Epic Games Store üzerinden indirime girmesini bekleyen oyuncuları Steam platformu, yakınına toplamış gibi görünüyor.


Shenmue 3 oyununun konusuna gelecek olursak oyun, 18 yaşındaki dövüş sanatları ustası olan bir gencin hayatını konu alıyor. Ryo Hazuki isimli bu gencin ise tek bir isteği var; babasının katillerinden intikam almak diyebiliriz. Çin’in taşra bölgesinde konu olan oyun, çevre detaylandırması konusunda oldukça başarılı diyebiliriz. Bunun yanında oyunun konusu da oyuncuları muhteşem maceralara sürüklemeye hazırlanıyor.