1. Haberler
  2. SEGA, 60. Yılına Özel 4 Yeni Oyununu Daha Ücretsiz Yaptı

SEGA, 60. Yılına Özel 4 Yeni Oyununu Daha Ücretsiz Yaptı

16 Ekim 2020 14:52

60. yılını büyük bir kampanya ile kutlayan köklü oyun geliştirici firma SEGA, Steam platformu üzerinden geçen haftadan bu yana birçok oyununu ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyordu. Öte yandan şirketin yapmış olduğu son kampanya ile beraber toplamda 4 adet yepyeni oyun da oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Video oyun geliştirici firmaların arasında en eski isimlerden birisi olarak bildiğimiz SEGA, şu günlerde ilgiyi üzerine toplamış durumda. Bunun sebebi ise şirketin 60. Yılının kutlaması diyebiliriz. Bununla beraber çeşitli kampanyaları da beraberinde düzenleyen dev şirket, şimdi ise bu kampanyalarına yepyeni oyunlarda eklemiş durumda, SEGA’nın yalnızca 60. Yılı için geliştirdiği mini oyunlarında dahil olduğu bu listede oyunlar büyük ölçüde karlı çıkacak diyebiliriz. Ayrıca STEm üzerinden gerçekleştirilecek olan bu dağıtım birçok oyuncunun da kolay bir şekilde haber alabilmesine olanak tanıyor.

NIGHT Into Dreams adındaki oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu dün sizlere açıklamıştık. Bunun yanı sıra firma, 60. Yılını kutlamak amacıyla özel olarak geliştirdiği Armor of Heroes adındaki oyununu da oyuncularla tanıştırmayı hedefliyor. Ücretsiz olarak yayınlanan bu oyuna Steam üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Armor of Heroes, tank kullanarak savaşacağınız, aksiyon dolu bir oyun diyebiliriz. Tam 9 farklı moda sahip olan oyun, çevrimiçi çok oyunculu desteğe sahip olmasa da bunun yerine aynı ekran üzerinden oynanmaktadır. 4’e 4 şekilde kurulan takımlarla beraber yapılan karşılaştırmalar oldukça dikkat çekici olacak diyebiliriz.

SEGA’nın Steam platformu üzerinden ücretsiz olarak yayınladığı Armor of Heroes, sistem gereksinimleri konusunda kafanızı karıştırmasın. Oldukça az sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan oyunu rahatlıkla kütüphanenize indirebilir ve saatlerce eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

SEGA, Pazartesi Gününe Kadar Oyun Hediye Edecek!


Oyun devi SEGA, Armor of Heroes’u ücretsiz olarak sunduktan sonra da durmayıp bununla beraber günün ilerleyen sürelerinde yeni bir oyununu daha oyuncularla buluşturacak. Endless Zone adındaki bu oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlayacak. Tek oyunculu bir oyun olarak karşımıza çıkan bu oyunda, uzay araçlarını kullanıp karşımıza çıkan nesneleri yok etmekle meşgul olacağız. Öte yandan SEGA yarın, tüm bunlarla sınırlı kalmayıp bir oyununu daha ücretsiz olarak sunacak. Streets of Kamurocho adındaki bu oyun, Mortal Kombat’a oldukça benziyor. Bunun yanı sıra bu oyun iki boyutlu karşımıza çıkarken, eşli olarak oynamaya da olanak tanıyor. Ayrıca oyundaki amacımız ise tahmin edebileceğiniz gibi rakiplerinizi döverek saf dışı etmek olacak.

Son olarak SEGA son bir oyunu daha Pazar günü oyuncularla buluşturacak. Bu oyunla beraber Golden Axed: A Cancelled Prototype olarak adlandırılıyor. Oyuna bakacak olursak aslında mantıksal açıdan Mortal Kombat’a benziyor diyebiliriz. Lakin bu oyun hem daha kalabalık bir ekiple savaşmanızı hem de kılıç gibi yakın dövüş silahlarını kullanmanıza yardımcı oluyor. Oyun esnasında arka planlarına baktığımızda oyun Assassin’s Creed doğasını sizlere hissettirecek.

Sınırlı Süre ile Ücretsiz Sunulacak ve Daha Sonrasında Satın Alınamayacak!

60. yılını kutlayan dev şirket, bu oyunları sonsuza dek ücretsiz olarak sunmayacağını belirtti. Öte yandan sınırlı süre ile yayınlanan bu oyunlar, herhangi bir süre sonunda satın da alınamayacak bu sebeple Steam kütüphanenizi zenginleştirmek istiyorsanız SEGA’nın bu dev kampanyasını kaçırmayın!