1. Haberler
  2. Renault Trucks, 2021 Model Yılı İtibariyle Çıkış Yapan Tırlarını ETS 2’d Etkinlikle Tanıttı

Renault Trucks, 2021 Model Yılı İtibariyle Çıkış Yapan Tırlarını ETS 2’d Etkinlikle Tanıttı

07 Nisan 2021 00:56

Dünyanın en büyük otomotiv markalarından birisi olan Renault, bildiğiniz gibi kamyon endüstrisinde de büyük bir paya sahip. Öte yandan 2021 model birçok tırını popüler tırcılık simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2’de de yer verecek. Bununla beraber bugün akşam saatlerinde lansmanı yapılan yeni model tırlar, oyunda da yerini alacak.

Video oyun dünyasının en bilinen isimlerinden olan Euro Truck Simulator 2, bu akşam itibariyle bir etkinlikte etkin rol oynadı. Öte yandan dünya markası Renault’un 2021 yılında çıkış yapacak olan tırlarının birçok modeli ETS 2’de de yerini almaya hazırlanıyor. Oyunseverler bu yıl içerisinde birçok yeni tır modelini görecekler.

Günümüze kadar çok fazla benzerini görmediğimiz etkinlik doğrultusunda Renault Trucks, 2021 yılında üretilen T ve T High modellerini ETS 2 üzerinde tanıttı. Bununla beraber canlı yayında yapılan etkinlik kapsamında yeni modeller direkt olarak ETS 2 de görünür olacak. Ayrıca şirket oyuna eklenecek olan 2021 model tırlar deneyimleyebileceklerini de dile getirdi.

2021 Model Renault T ve T High, ETS 2’de Yerini Aldı


Renault Trucks, dünyanın en popüler simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 üzerinden kapsamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Öte yandan yapılan açıklamalara göre yeni eklenecek tırlar, eski modele göre birçok noktada farklı dizayna sahip. Ayrıca yapılan etkinlik sadece tırların tanıtımı için değil ayrıca yeni tasarımlar da tırlarla beraber geliyor.