1. Haberler
  2. Rainbow Six Parasite’ın 5 Dakikalık Oynanış Videosu Kısa Bir Süre Önce Yayınlandı

Rainbow Six Parasite’ın 5 Dakikalık Oynanış Videosu Kısa Bir Süre Önce Yayınlandı

07 Nisan 2021 00:53

Uzunca bir süredir etkileşimde Rainbow Six Parasite hakkında bir paylaşımda bulunulmamış ve açıklama yapılmamıştı. Kısa bir süre önce Rainbow Six Parasite’in 5 dakikalık oynanış videosu ortaya çıktı. Bir anda ortaya çıkan oyunun oynanış videosu kısa bir süre içerisinde geliştirici şirket konu hakkında net bir açıklamada bulunmadı.

Aylardır üzerinde açıklama ve paylaşım yapılmayan Rainbow Six’in e yeni oyunu olarak çıkış yapmayı hedefleyen Rainbow Six Parasite’ın tam 5 dakika uzunluğunda oynanış videosu kısa bir süre önce ortaya çıktı. Bununla beraber illegal bir şekilde yayınlandığı belirtilen video hakkında ise net bir açıklamada bulunulmadı.

Daha öncesinde Rainbow Six Quarantine olarak adlandırılan, pandemi sebebiyle de adında değişikliğe gidilen serinin en yeni oyunu bundan tam iki yıl önce duyurulmuştu. Ayrıca Ubisoft’un oyun hakkında çalışmalar yaptığı lakin koronavirüs pandemisi sebebiyle devam etmediğini daha öncesinde öğrenmiştik. Serinin en yeni oyunu olarak çıkış yapan Rainbow Six Parasite hakkında ortaya çıkan oynanış videosu, oyunun henüz alpha sürümünde olduğunu gösteriyor.

Oyunun Oynanış Videosu Kaldırıldı


Kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılan oyunun oynanış videosunda Rainbow Six Parasite’ın Left 4 Dead ve Doom’dan alışkın olduğumuz hastalıklı yaratıkların oyunda da yer aldığı görüldü. Bununla beraber oyunda oyundaki tansiyonun hiç son bulmadığını görebildiğimiz gibi oldukça kaliteli grafiklere ve bir o kadar gelişmiş mekaniklere sahip olduğunu da söylemek mümkün. Dünyayı kasıp kavuran bir uzaylı işgaline karşı topyekün karşılık vereceğimiz Rainbow Six Parasite’ın oynanış videosuna karşı birçok oyuncudan beklenmeyen tepkiler geldi diyebiliriz.

Birçok oyuncuya göre Rainbow Six Parasite'ın, klasikleşmiş bir hikayeye ve beraberinde klasikleşmiş bir atmosfere sahip olduğu dile getirilirken bunun yanı sıra oyunun mekanikleri ve grafikleri hakkında ise olumlu yorumlara yer verildi. Ortaya çıkan oynanış videosunda oyunun alpha sürüme sahip olduğu belirtildiğinden geliştirici şirket yapılan yorumları dikkate alacaktır diyelim. Rainbow Six Parasite hakkında yeni haberlerle karşınızda olmak dileğiyle…