1. Haberler
  2. PUBG’ye Botlar ve Ranked Maçlar Eklendi

PUBG’ye Botlar ve Ranked Maçlar Eklendi

22 Mayıs 2020 21:47

PUBG’ye Botlar ve Ranked Maçlar Eklendi

PUBG oyunu kısa süre önce hayatımıza girse dahi her geçen gün kendini güncellemeye devam etmektedir. PUBG oyununa her gelen güncellemeler 1 haftalık teste tabi tutulduktan sonra uygulanmaya koyuluyor. Son gelen 7.2 güncellemesi ile beraber oyuna yeni modlar, ranked maçlar eklendi. PUBG’ye Botlar ve Ranked Maçlar Eklendi

Erangel, Miramar ve Sanhok dan rastgele seçilen 64 oyunculu bir haritaya kadro atılıyor. Bugünden itibaren ise üçüncü ve birinci şahıs olarak yeni moda geçebileceksiniz. Sezon sonuna değin de Ranked rütbesinde tırmanmaya başlayabilirsiniz. Gelecek sezonda da başlangıç seviyenizi verdiğinizde bir önceki performansınız da dikkate alınacaktır.


Oyun içerisinde yer alan en yüksek rütbe bölümü de Master bölümüdür. Bu bölüme ulaşmak için rütbe seviyenizi düşürebilecek ya da yükseltebileceksiniz. Ayrıca maçlardan RP kazanmadığınız takdirde bu bölüme ulaşmanız daha zor olacaktır. Gold V yada daha yüksek seviyeye ulaşmayı başarırsanız eğer kendinizi her sezon değişecek olan sıralı bir cilt seti içerisinde bulabilirsiniz.

Oyunda yer alan amblemler ve isim plakaları kaplamalar kadar cazip olmasa dahi yalnızca yerleşim maçlarını bitirseniz bile yeni şeyler kazanabilirsiniz. Belirtilene göre en iyi 500 oyuncu, isim ve levhalarının ve amblemlerinin tasarımında ekstra bir şey kazanabilirmiş.


Ayrıca gelen 7.2 güncellemesiyle beraber av tüfeklerine, oyun boyunca uygulanabilecek olan tükürük ve cilalara sahip olabileceksiniz. Ayrıca botların gelişine de işaret eden bu güncelleme sayesinde botlar da normal oyun esnasında görünmeye başlayacak. Fakat sıralama maçları esnasında görünmeyeceklerdir. Görünüşe göre oyuncuların becerilerini geliştirmek için kolaylıklar sağlayacak bir güncelleme getirilmiş.