1. Haberler
  2. PUBG Mobile Gizli Mod Yakında Geliyor

PUBG Mobile Gizli Mod Yakında Geliyor

03 Ağustos 2020 02:48

Son yılların ve özellikle de karantina döneminin vazgeçilmez oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, sürekli yeni güncellemeler almaya devam ediyor. İyileştirmeler ve yeniliklerle karşımıza gelen oyunun bu defa yeni bir modu ufukta göründü. Ortaya çıkacak olan mod, gizli mod ismiyle anılırken modun özelliklerini ve oyuncuların nelerle karşılaşacağını sizlerle paylaştık. Peki bakalım PUBG Mobile gizli mod ne zaman geliyor, oyuncuları bu güncellemeyle beraber neler bekliyor?

PUBG Mobile Güncellemeye Doymuyor

Son dönemlerde oyunda ortaya çıkan güncellemelerle beraber oyuncular bir hayli sevinmiş, firma da kendi bünyesine yeni oyuncular katmayı başarmıştı. Kısa zamanda da indirme ve gelir rekortmeni olan oyunun bu defa yepyeni bir güncellemesi göründü. Gizli mod adındaki yeni bir modla birlikte oyuncular gerçekten de birbirinden farklı sürprizlerle karşı karşıya gelecek.


Şuan için yalnızca Miramar haritasında geçerli olacak yeni güncellemede, oyuncular oyuna başlarken dev piramitlerle karşılaşacak. Aynı zamanda oyuncular oyuna başlarken siyah bir gökyüzü ortamında buluşacak ve piramitlerin içerisine girerek ayrı bir modla da oyuna devam edebilecek. Piramitlerin içerisinde yer alacak birbirinden farklı elementler de, loot aşamasına yeni bir boyut getirecek diyebiliriz.

PUBG Mobile Gizli Mod Ne Zaman Geliyor?

Bildiğiniz üzere 4 Ağustos tarihinden oyuna bir cadılar bayramı modu da eklenecek. Tabii ki yeni güncelleme de bu modla beraber gelebilir ancak, bu durum henüz netlik kazanmadı. Yabancı kaynakların analizine göre de güncellemenin çıkması birkaç günü bulacak. Sizler için yabancı kaynaklardan yapılan yorumu derledik ve videoyu alt tarafa bırakıyoruz. İyi seyirler, iyi oyunlar dileriz.