1. Haberler
  2. Project CARS 3 Videosu Ortaya Çıktı! Çıkışa Hazır Olun

Project CARS 3 Videosu Ortaya Çıktı! Çıkışa Hazır Olun

05 Ağustos 2020 02:11

Son zamanlarda oyun piyasasının gelişmesiyle birlikte, Project CARS 3 oyunu hakkında da bir takım merakla oluşmaya başladı. Bu ayın sonunda başarılı bir çıkış yapması beklenen oyunun, aradan çok zaman geçmeden oynanış videosu da ortaya çıktı. Firma, oynanış videosunu bir fragman havasında hazırlayarak hem kullanıcılara zevkli bir görsel şölen sunuyor, hem de merak uyandırıyor.

Project CARS 3 Çıkışa Hazırlanıyor

Henüz PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkışını yapmaya hazırlanan yeni oyun, bu ay sonunda muhtemelen çıkmış olacak. Kısa zamanda önce de 28 Ağustos tarihi verilmiş, firma bu tarihi doğrulamıştı. Yani tarih yaklaştıkça hem oyun hakkında bilgiler gelmeye başladı, hem de son olarak oynanış videosu görüntülendi.

28 Ağustos tarihinde oyunculara tamamen açık olacak yeni oyunda muhteşem grafikler yer alıyor. Ayrıca nefes kesen yarış pistlerinde birbirinden zorlu rakiplerle beraber yarışmalar düzenleyebiliyorsunuz. Project CARS 3 modelinde bir standart oyun paketi, bir de Deluxe paket bulunacak. Steam üzerinde 28 Ağustos tarihinden erişilebilir olacak oyunun standart fiyatı 299 TL olacak. Ayrıca oyunun Deluxe paketi de 449 TL’den alıcısını bekleyecek.


Project CARS 3 Oynanış Videosu

Yeni oyunun oynanış videosunu sizlerle buluşturmadan önce, oyun içerisinde 120’den fazla yarış pisti olacağını da belirtelim. Ayrıca kendi imkanlarınıza göre çeşitli pistler dizayn edebilecek, arkadaşlarınızla efsane pistlerde yarış deneyimi yaşayabileceksiniz. Oyun hakkında şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler bu şekilde diyebiliriz. Şimdi de sizleri, oynanış videosuyla baş başa bırakıyoruz.