1. Haberler
  2. PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu Mu? İşte O Görseller

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu Mu? İşte O Görseller

10 Temmuz 2020 00:32

Son zamanlarda başarılı çıkışıyla gündeme oturan PlayStation 5 Türkiye fiyatı epey merak ediliyordu. Posta gazetesinin verilerine göre bir firmadan stok bilgisi görselleri sızdırıldı ve ürünün Türkiye fiyatı da belli oldu. İlerleyen günleri beklememek için ortaya atılan iddiayı ve görselleri sizlerle paylaşmak istedik. Gerçekten de ürünün Türkiye fiyatı belli oldu mu?

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Stok Görseliyle Yakalandı


Posta gazetesinin yayınladığı görsellere göre bir firmanın stok bilgisi ortaya çıktı. Teknolojik ürünler odaklı çalışan firmada beliren stok bilgisinde PlayStation 5 bilgileri yer alıyordu. Hem stok bilgisi hem de fiyat girilmesiyle beraber ürünün Türkiye fiyatının belli olduğunu da açıkça dile getirebiliriz.

Posta Gazetesi yazarlarından olan Onur Binay’ın yaptığı bir habere göre ürünün Türkiye fiyatı alenen ortaya çıkmış durumda. Sene başından beri büyük yankı uyandıran ve tanıtım gününden bu yana en çok konuşulan ürünü, bizler daha önce 10.000 TL dolaylarında hesaplamıştık. Ancak ortaya çıkan görseller gösteriyor ki, ürünün fiyatı çok daha uygun olacak.


PlayStation 5 Fiyatı Belli Oldu

Yayınlanan görsele baktığımızda, ürün fiyatının 7.999 TL olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Ancak yeni ürün disk girişi ve Dijital Edition versiyonlarıyla çıkış yaptığı için bu fiyat hangi sürüme ait net olarak bilemiyoruz. Bu zamana kadar ortaya atılan fiyat tahminlerine göre, ürünün fiyatı tam denk gelmiş diyebiliriz. Yani yeni ürün için bu fiyat zaten bekleniyordu.

Türkiye pazarında da çıkış yapmaya hazırlanan ürünün şu an için net fiyatını da öğrendik. Ancak ilerleyen günlerde herhangi bir gelişme olduğunda sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.