1. Haberler
  2. PlayStation 4'ün Yeni Kolları Trabzonspor Renklerini Barındırıyor

PlayStation 4'ün Yeni Kolları Trabzonspor Renklerini Barındırıyor

11 Ağustos 2020 22:31

PlayStation 5 üretiminden hemen sonra eski modeli olan ve 2013 tarihinde karşımıza çıkan PlayStation 4 konsolu için de, Sony yeniliklerine devam ediyor. Kısa süre içerisinde birçok başarılı yeniliğe imza atan ve yeni modeliyle de patlama yaşayan Sony, yeni DualShock 4 oyun koluyla, yeni renk seçeneklerini tanıttı.

Yeni Renkler Beğeniye Sunuldu

PS5 tanıtımından hemen sonra önceki modelini de güçlendirmek ve yenilemek isteyen Sony, PlayStation 4 modeli için yeni oyun kollarını tanıttı. Birbirinden güzel renklerle oyuncuların karşısına çıkan yeni kolların beğenilmesinin yanı sıra, yeni kollar özellikle Trabzonsporlular tarafından da bir hayli beğenildi.

Askeri kamuflaj renk seçenekleriyle karşımıza çıkan yeni kollar, düz mavi ve düz kırmızı renklerini de barındırıyor. Bu renklerin yanı sıra farklı bir renkte de Trabzonspor kulübünün renkleri kullanılmış. Tabii ki bu aşamada Trabzonsporlu oyun severler, yeni kollara daha fazla ilgi göstermeye başladı.


DualShock 4 Trabzonspor Renkleri

PlayStation 4 modeli için ortaya çıkarılan DualShock 4 oyun kollarının içerisinde, Trabzonspor’a ait renk seçenekleri de bulunuyor. Bordo mavi renk seçeneği bulunan yeni kolun, birbirinden güzel askeri kamuflaj renkleri de gözler önüne serildi.

Yeni oyun kolunda 11 farklı renk seçeneğiyle gelen Sony, ilerleyen günlerde renk seçeneklerini arttıracağını da açıkladı. İlerleyen günlerde Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımların renklerini de görebiliriz. Ancak şuan için yeni renklerle alakalı detaylı bir bilgi bulunmadığı için, tahminde bulunmamız zor olacaktır.


İlerleyen günlerde yeni oyun kolu renklerinin çıkmasıyla da sizlere yeni renkleri sunacağız. Bakalım yeni modelde başka hangi renkler bulunacak?