1. Haberler
  2. Online Okey Oyunu

Online Okey Oyunu

17 Haziran 2020 21:34

Sanal ortamda okey oynama keyfini online olarak oynayabilirsiniz. Okey oyna sitelerinde karşılıklı okey onamak ve online olarak bağlantı kurmak mümkündür.

Sanal ortamda okey oynama keyfini online olarak oynayabilirsiniz. Okey oyna sitelerinde karşılıklı okey onamak ve online olarak bağlantı kurmak mümkündür. Oldukça fazla olan sanal okey oynama adresleri vardır. Bazı haber portal sitelerinin de online okey oyun bölümünün olması ayrı bir özelliktir. Bu sitelerde okey oyunu oynamak hem ücretsiz hem de tamamen oyun amaçlıdır. Kesinlikle ticari amaç ve kumar gibi kötü amaçlar gütmemektedir.

Siteye üye olmak için Okey oyna bölümünden giriş yapılır. Oda sayılarını oluşturmak, oyun oynamak gibi imkanlara sahip üyeler kendi arkadaş gruplarıyla ya da misafir arkadaşlarıyla oyun oynayabilir. Oda sayılarının artırılması için bazı özellikler kazandırılmıştır. Odaların düzenli olmasını sağlama amacıyla yapılan çalışmalar bir taraftan da oda girişini engelleyebiliyor. Dolayısıyla boş odalara girmek daha kolay bir tercihtir.


Online Okey Oynama Özellikleri

• Okey oynamak için internet üzerinden online ücretsiz oyun oynamak mümkündür.

• Buradaki kişilerin en çok beğendikleri şeyin hem okey oynayıp hem de karşılıklı sohbet edebilme imkanının olmasıdır.

• Kalabalık odaların oyunlardaki etkileşimi ve hızı yavaşlatması sohbet ve sohbet ile alakalı bazı durumlar oyunun önüne geçebilmektedir. Bunun için oda açabilme seçeneği mevcuttur.

• Sohbet odasını kuran kişilerin sohbet kısmını kapatmaları oyun oynama bakımından daha doğru olur.

• Aynı zamanda sohbet etmek istemediğiniz kişileri engelleme bölümü mevcuttur. Sohbet ayar bölümlerinden kişileri engelleme mesaj gönderimini engellemek gibi imkanları da vardır.

• 101, Okey ve eşli Çanak Okey gibi oyunlara katılmak da mümkündür.

Ücretsiz Okey Oynama

Sanal ortamda okey oynama ücretsiz hale dönüştürüldü. Hemen oyna kısmına basarak okey oyununda bağlanabilirsiniz. Site tarafından yönlendirmeler yapılarak kullanıcı adına girip şifrenizi aldıktan sonra ücretsiz okey oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ücretsiz okey oyunu hakkında güvenli olması önemlidir. Tarayıcı üzerinden oyunun web sitesindeki okey oynama linkini tıklayarak güvenli bir şekilde oynanır. Ücretsiz okey oynama imkanlarından faydalanıp keyifli saatler geçirilebilir.

Okey oynama sitelerinde gerekenlerden biri de sohbet odalarına giriş yaparak oyuna dahil olmaktır. Misafir oyuncu olarak da oyna girilir. İstenilen masaya oyun için oturabilir ve yeni bir masa açma olanağı vardır. Misafir olarak açtığınız masada kendi oyunumuzu kurabilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz