1. Haberler
  2. Mass Effect: Legendary Edition, Tahminlere Göre Mart Ayında Çıkış Yapacak

Mass Effect: Legendary Edition, Tahminlere Göre Mart Ayında Çıkış Yapacak

12 Ocak 2021 20:46

Mass Effect üçlemesinin remaster versiyonu olarak duyurulan Mass Effect: Legendary Edition’ın 2021 mart ayı itibariyle çıkış yapacağı dile getiriliyor.

Mass Effect: Legendary Edition için uzunca bir süre sonra bir çıkış tarihi ortaya atıldı. Yapılan iddialara göre serinin ilk üç oyununun birleşmesinden oluşan Mass Effect: Legendary Edition, mart ayında oyuncuların karşısına çıkacak.

Mass Effect: Legendary Edition Çıkıyor


Mass Effect serisi bildiğimiz gibi en son Andromeda ile karşımıza çıkmıştı. Buna ek olarak oyun, oyuncular için büyük bir hayal kırıklığını beraberinde getirmişti. Karakterlerin surat ifadeleri ve grafiksel anlamda hatalar dışında oyun hikaye sunumu konusunda da oldukça düşük oy almış ve Bioware tarafından düzenlenen yeni yapımlarda değişikliğe gitme kararı aldığını açıklamıştı. Öte yandan geçtiğimiz aylarda düzenlenen The Game Awards 2020 etkinliğinde de orijinal üçlemenin devamı niteliğinde bir Mass Effect duyurusu karşımıza çıkmıştı.

Mass Effect: Legendary Edition sürümü ise muhteşem serinin ilk üç oyunun birleşiminden bir araya getirilen ve birçok iyileştirmenin bir arada toplandığı oyun olarak karşımıza çıkıyor. Remaster sürümü olan bu oyunda sonradan karşımıza çıkan DLC içeriklerinin de olması beklenirken ayrıca EA Games ve Bioware oyun stüdyosu her ne kadar oyunun çıkış tarihi hakkında net bir tarih vermemiş olsa da bazı satış kanallarına göre oyunun 12 Mart tarihinde çıkış yapacağı raporlanmış. Endonezya merkezli birçok satış sitesinde de aynı şekilde bu tarih listelenmiş durumda. Bununla beraber hayranlar merakla geliştiricilerden gelecek açıklamaları bekliyor.