1. Haberler
  2. Mafia: Definitive Edition İndir – Oyunun Oynanış Videosu Çıktı

Mafia: Definitive Edition İndir – Oyunun Oynanış Videosu Çıktı

22 Temmuz 2020 14:39

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından olan Mafia: Definitive Edition oyununun, nihayet oynanış videosu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerden beri sürekli ertelenen ve yeni özellikleriyle de gündeme gelen oyunun, gerçekten de her noktası yenilenmiş diyebiliriz. Kısa zamanda büyük merak uyandıran oyunun oynanış videosunun da ortaya çıkmasıyla birlikte, daha fazla heyecanlandık diyebiliriz. Peki bakalım oyunda bizlere neler sunulacak, oyunun hangi noktalarına değinildi?

Mafia: Definitive Edition Değişen Özellikler

İlk Mafia serilerinin kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandığını ve bu serinin de gerçekten fazlasıyla merak edildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda kısa süre içerisinde merak uyandırmayı başaran oyun bir müddet erteleme sürecine girince de, oyun severler gerçekten bu durumdan rahatsız olmaya başladı. Fakat öte yandan oyunun oynanış videosunun da ortaya çıkmasıyla beraber, yeni bir umut daha yeşerdi diyebiliriz.


Oyunun yeni serisinde yapılan değişikliklere baktığımız zaman tüm mekaniklerin değiştiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Şehir içi binaların, arabaların ve diğer tüm grafiklerin daha iyi göründüğünü ve göze hitap ettiğinin de altını çizebiliriz. Bildiğiniz gibi normal şartlarda nostaljik bir yapıyla gelen Mafia serisi, önümüzdeki günlerde daha modern bir hal almaya başlayacak. Siper arkasından ateş etme gibi etmenleri de yeni seriye taşıyan yapımcılar, şehrin bir nebze daha genişlemesini sağlamış. Ayrıca araç kullanırken yapılan iyileştirmelerle beraber kontroller daha rahat olacak, kullanıcılar daha fazla kontrole sahip olabilecek.

Mafia: Definitive Edition Fragmanı

Oyunun hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda fragmanı ortaya çıkmıştı. Bu fragmanı hatırlatmak için yeniden sizlerle paylaşacağımız gibi, en alt kısma da oyunun ortaya çıkan oynanış videosunu yayınlayacağız.Mafia: Definitive Edition Oynanış Videosu

Oyun severlere heyecan veren 14 dakikalık oynanış videosunun çıkmasıyla beraber, bu konu hakkında sizlerden de yorum bekliyoruz. Yeni Mafia serisi sizce beğenilecek mi?