1. Haberler
  2. Logitech G923 Oyuncu Direksiyonu Tanıtıldı

Logitech G923 Oyuncu Direksiyonu Tanıtıldı

06 Ağustos 2020 01:00

Son dönemlerde oyuncu direksiyon setlerinin yaygınlaşmasıyla beraber, bu sete sahip olan kullanıcılar da sosyal medyada oyun yayınları açarak güzel paralar kazanmaya başladı. Bu alanda öncü firmalardan birisi olan Logitech ise, yeni oyuncu setinin tanıtımını yaptı. Logitech G923 oyuncu direksiyonu, gerçekten de bambaşka özelliklerle geliyor.

Logitech G923 Oyuncu Direksiyonu Özellikleri

Oyuncu direksiyon setine baktığımız zaman bir direksiyon, pedallar ve vites kutusunu birlikte görüyoruz. Ayrıca cihazda bulunan TrueForce güç sistemiyle de kullanıcılar gerçekten birbirinden farklı ve güzel deneyimler yaşıyor. Özellikle tekerlek kısmına özen gösterilirken, yarış veya sürüş esnasındaki her ritmi, elinizin altında hissediyorsunuz.

Oyunda bir araç kullanırken motora verdiğiniz fazla gazla direksiyon titriyor, tekerinizin dönüşüne ve titremesine göre de bu haz kullanıcıya son derece başarılı şekilde aktarılıyor. Yeni cihazda titreşim moduna büyük önem verildiği için, bu konsolda gerçekçi bir oynanış da kaçınılmaz oluyor.

Yeni Cihaz Hangi Oyunları Destekleyecek?

Yeni oyun konsolu TrueForce güç sistemiyle donatıldığı için, oynanacak oyunda da bu desteğin bulunması beklenecek. Yani hangi oyunda olursa olsun, TrueForce desteği bulunursa gerçekçi bir oyun deneyimi sunulacak. Eğer oyunda böyle bir özellik bulunmazsa da, bu set diğer modellerden tamamen farksız olacak ve tamamen monoton bir sürüş deneyimi yaşanacak.

Tabii ki bu konsolların artış yaşamasıyla beraber de bazı oyunlar güncellemeler yapmaya başlayacak. Özellikle Eylül ayında F1 2020 ve Dirty Rally oyunları bir güncelleme yaşayarak TrueForce’a uygun bir deneyimi yaşatacak. Yani bu iki oyunda, konsol tamamen gerçekçi bir sürüş deneyimi sunacak.

Logitech G9320 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Ağustos ayının sonlarına doğru piyasaya çıkması beklenen yeni modelin fiyatı da ortaya çıktı. Yeni direksiyon komple set haliyle 400 dolara alıcısını bekleyecek. Tabii ki model fiyatının yüksek olması nedeniyle, bir süre daha gerçekçi sürüşten uzak kalacağız gibi görünüyor.