1. Haberler
  2. Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

30 Kasım 2021 23:49

9 Eylül 2021 günü resmi olarak çıkış yapacağı açıklanan Life is Strange: True Colors’un Nintendo Switch platformuna beklenenden çok daha geç çıkış yapacağı açıklanmıştı. Bununla beraber oyunun resmi çıkış tarihi açıklandı.

Square Enix’in, Life is Strange: True Colors’u Nintendo Switch platformunda sunmayı planladığı bir süre önce açıklanmıştı. Bununla beraber kısa bir süre önce ise oyunun platform için resmi çıkış tarihi açıklanmış oldu. Yapılan açıklamalara göre oyun 7 Aralık 2021 tarihinde Nintendo Switch platformuna çıkış yapacağı açıklandı.

Life is Strange: True Colors, Nintendo Switch Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı


Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamalara göre oyunun dijital sürümü 7 Aralık gününden itibaren erişilebilir hale gelecek. Bunun yanı sıra oyunun fiziksel sürümünü satın almak isteyen oyunseverler ise Switch platformu için 25 Şubat 2022, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Stadia ve beraberinde PC platformu için satın almak isteyenler ise 9 Eylül 2022 tarihini beklemek durumundalar. Ayrıca Xbox One, Xbox Series S, Series X, Stadia, PC, Playstation 4, Playstation 5 platformları için çıkış yapacak olan oyun, çıkışından birkaç ay kadar sonra binlerce seveni olan Nintendo Switch platformu için resmi çıkış yapacak.

Yapılan açıklamalara göre oyunun hikayesinin 13 ile 14 saat süreye sahip hikayeye sahip olduğu belirtilirken buna ek olarak oyunun bir önceki oyunlar gibi oldukça macera dolu hikaye ile oyunseverleri kendine kilitleyecek gibi görünüyor.