1. Haberler
  2. League of Legends’ın 11.2 Yaması ile Eklenecek Olan Yenilikler Açıklandı

League of Legends’ın 11.2 Yaması ile Eklenecek Olan Yenilikler Açıklandı

08 Ocak 2021 23:47

Riot Games Leagua of Legends’ın 11.2 yamasının hangi yenilikleri beraberinde getireceğini resmi olarak açıkladı. Öte yandan yapılan açıklamaya göre oyunun sonraki güncellemesi ile beraber karakterin iyileşme hızını düşürüp, bazı itemleri yeniden değerlendirmiş olacak.

2009 yılından bu yana hala oyun dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan Leagua of Legends, yayınlanmasının ardından uzunca bir süre geçmesine rağmen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. Bu durumu değerlendirmek adına çalışan geliştirici ekip de oyuncu kaybetmemek adına elinden geleni ardına koymamakla beraber ayrıca güncel tutmak için büyük bir çaba harcıyor. Bununla beraber oyuna dair bazı dikkat çekici açıklamalarda bulunan Riot Games çalışanlarından olan Mart Yetter ise yeni güncelleme ile oyuna neler ekleneceğini açıklıyor.

Leagua of Legends için hazırlanmış olan en yeni güncelleme oldukça kısa bir süre önce 11.2 yama kodu ile yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber oyuna dair birçok yenilik de sağlandı. Mart Yetter tarafından yapılan açıklamaların ardından ise oyunun 11.2 kodlu güncellemenin nelerle beraber geldiğini listeledi.


Mart Yetter tarafından yapılan açıklamalara göre video oyun devi Riot Games, Leagua of Legends’in 11.2 yama güncellemesinde “Günateşi Pelerini” adlı tank itemini yeniliyor. Birçok oyuncu için favoriler arasında alınan bu itemle yapılacak değişikliklerle bilinen oyundaki diğer eşyaların da alınabilir olarak sağlanmakla beraber Canbiçen adı verilen item de tekrardan gözden geçirilmiş ve oyuncular için çok daha iyi bir deneyim sunmuş olacak.