1. Haberler
  2. Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

22 Mayıs 2020 20:07

Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

Kadınlar hayatımızın hemen her alanında yer alıyor. Erkeklerin yaptığı hemen hemen her işi başarıyla üstlenen kadınlar bu kez de turnuvaya katılacak. İlk kez geçen yıl içinde düzenlenen Beşiktaş Kadın CS:GO takımı tarafından kazanılmış olan turnuva bu yıl yeniden yapılacak. Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

Dream Hack tarafından geçen yıl içerisinde düzenlenen turnuva bu yıl yeniden düzenlenecek. Showdown adı verilen kadınlara özel CS:GO turnuvasını geçen yıl bildiğimiz gibi Beşiktaş kadın CS:GO takımı kazanmıştı. Bu yıl düzenlenecek olan turnuvaya ilginin yüksek olacağı düşünülmektedir.


E-spor denince ilk akla gelen isimlerden biri de Dream Hack olmuştur. Geçen yıl içerisinde düzenlenmiş olan Kadınlara özel CS:GO turnuvasıyla çok dikkat çekilmişti. Bu yıl içerisinde de Kuzey Amerika ve Avrupa genelinde düzenlenmesi düşünülen turnuva yaz ve sonbahar aylarında gerçekleşecektir.

Yalnızca kadınlara özel olarak düzenlenen Showdown adı verilen CS:GO turnuvasında derece elde eden oyuncular yaklaşık olarak 100 bin dolarlık bir ödül havuzuna sahip olacaklar. Avrupa ve Kuzey Amerika da gerçekleşecek olan turnuva ülkemizde de gerçekleştirilecek. 7 Temmuz ve 19 Temmuz tarihleri arasında ülkemizin de içerisinde yer aldığı Avrupa, 24 ile 24 Temmuz tarihleri arasında ise Kuzey Amerika ülkelerinin olacağı turnuva gerçekleşmiş olacaktır. İlk gerçekleşen turnuvada derece elde eden takımlar ikinci sonbahar turnuvasında yeniden karşı karşıya gelecekler.

Turnuva yayınlandığı anda sizlere en güncel haberleri vermeye devam edeceğiz. Eğer geçen yılki turnuvayı izleme imkanı bulduysanız görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.