1. Haberler
  2. Humankind PC Demosu Kısa Süre Önce Erişime Açıldı

Humankind PC Demosu Kısa Süre Önce Erişime Açıldı

21 Kasım 2021 00:46

17 Ağustos 2021 tarihinde resmi olarak çıkış yapar yapmaz Xbox Game Pass PC platformunda ekleneceği açıklanan son zamanların merak edilen oyunu Humankind, şu andan itibaren ücretsiz demo seçeneğine sahip oldu.

SEGA tarafından yayınlanan ve Microsoft Windows, Mac OS, Stadia platformları için 17 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürülen Humankind, bir strateji oyunu olarak biliniyor. Öte yandan AMPLITUDE Studios tarafından geliştirilmiş olan büyüleyici yapımın Steam üzerinde demo seçeneğine sahip olduğu açıklandı.

Humankind’ın PC Demosu Resmi Olarak Erişime Sunuldu


Şu andan itibaren oyunun demo sürümünü indirebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Öte yandan oyun tür bakımından strateji oyunu olmakla beraber oyunun tarzı veyahut beraberinde oynanış tarzı hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Bununla beraber yayınlanan demo sürümü içerisinde 100 tur boyunca Neolitik, Klasik ve beraberinde Antik çağları konu alıyor. Toplamda 14 farklı kültürü deneyimleyebileceğiniz ve birbirinden farklı kombinasyonlar üretebileceğiniz, kendi medeniyetinizi yaratıp geliştirebileceğinize imkan tanıyan oyunda, kendi karakterinizi dahi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Oyunun demo sürümünü dilerseniz ücretsiz olarak deneyimleyebilir ve daha sonrasında satın alabilirsiniz. Demo sürümünü deneyimleyen ve ilerleme kaydeden oyuncular oyunun tam sürümünü satın aldıklarında ise oluşturdukları kaydı tam sürümde devam ettirebiliyorlar.

%68 olumlu incelemeye sahip olan oyun ülkemizde 299 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Ayrıca 24 Kasım tarihine kadar oyunu tam %20 indirim oranıyla 239 TL’den satın alabilir, kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun an itibariyle yayınlanan tamamen ücretsiz demo sürümüne buradan ulaşabilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.