1. Haberler
  2. Hitman 3’ün 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Hitman 3’ün 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

10 Ocak 2021 19:34

IO Interactive tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış olan aksiyon ve gizlilik üzerine olan muhteşem yapım Hitman 3 için kısa süreli, bir oynanış videosu oyun dünyasıyla yayınlandı.

Ajan 47, suikast dünyasının son bölümü olarak duyurulan Hitman 3 için tekrardan geri dönüyor. Bununla beraber Sony’nin Playstation 5 yeni nesil oyun konsolunun tanıtımını yaptığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan oyun Hitman 3’ten yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı. Öte yandan Game Informer tarafından yayınlanan yeni oynanış videosunda Dubai görevinin 10 dakikada bitirilebildiğini net bir şekilde görebiliyoruz.

İlk görevde, dünyanın en yüksek gökdeleni olarak bilinen Burj Khalifa’da iki hedefimizin işini bitirmeye çalışıyoruz. Oynanış videosuna göz attığımızda, Ajan 47’nin yeni ekipmanı ile kameraya çok daha yakından bakabiliyoruz. Öte yandan bu kamera, Ajan 47’nin varsayılan ekipmanları arasına eklenecek ve bununla beraber her seviyede kullanılabilecek. Karakterimizin yeni ekipmanı kapalı olan kapıları açmaya, yepyeni bilgiler edinmemize ve araştırmamıza katkı sağlayacak. Bahsi geçen kamerayı dilersek fotoğraf makinesi olarak da kullanabileceğiz.

Hitman 3, 20 Ocak 2021’de YayınlanacakBaşarılı ve bir o kadar korkusuz suikastçı Ajan 47, bu bölümle beraber kariyerinin en önemli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak tekrar dönüyor. Ortalık sakinleştiğinde Ajan 47 ve yaşadığı dünya asla eskisi gibi bir hal almayacak. Ayrıca yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik, oldukça ayrıntılı lokasyonları ziyaret edebileceğimiz gibi oyuncunun benzersiz bir şekilde yapabileceği seçimler oyuna yepyeni bir hava katacak.