1. Haberler
  2. GTA Online’a Yepyeni Bir Soygun Görevi Geliyor!

GTA Online’a Yepyeni Bir Soygun Görevi Geliyor!

21 Kasım 2020 16:58

Rockstar Games, kısa bir süre önce yapmış olduğu açıklamayla beraber GTA Online’a gelecek olan The Cayo Perico adlı soygun görevi hakkında kısaca detaylar verdi. Bununla beraber geliştirici firma, oyuncuların GTA Online tarihinde ilk defa tek başlarına bir soygun görevini yapabileceklerini dile getirdi.

Oyun dünyası Rockstar Games’ten GTA VI hakkında açıklamalar beklerken şirket, neredeyse tüm odağını hala GTA V’de tutmaya devam ediyor. Öte yandan Rockstar Games, bundan 2 gün önce yaptığı ufak bir paylaşımla GTA Online’a yepyeni bir güncellemenin geleceğinin planlandığı duyurmuştu. Gelecek olan yeni güncellemenin ana içeriğinin ise yeni bir soygun görevinden oluşacağı açıklandı.

GTA serisinin geliştiricisi olan dev firma Rockstar Games, dün internet sitesinde yapmış olduğu açıklama ile beraber The Cayo Perico Heist güncellemesinin 15 Aralık 2020 tarihinde oyuncularla buluşacağını dile getirdi. Bunun yanında şirket, GTA V oyuncularına yeni bir macera sunacak bu güncelleme hakkında ise bazı detayları da aktarmış durumda. Aktarılan bu detaylardan birisi ise oyuncuların oldukça hoşuna gidecek.

Tek kişi Soygun Yapabilecek!


Bilindiği gibi GTA Online’da neredeyse tüm görevleri birden çok kişi ile yapmanız, tamamlamanız gerekiyor. Soygun görevlerini yapabilmek için de arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz veya rastgele oyuncularla birlikte bir ekip kurmanız gerekmekteydi. Rastgele bir araya geldiğiniz oyuncularla kurmuş olduğunuz odada ise şans faktörü oldukça önemliydi demek mümkün.

Gelecek olan yepyeni bir güncelleme paketi ile beraber artık The Cayo Perico Soygununu tek başınıza yapabileceksiniz. Soygunu ekibinizle tamamlamak istediğinizde ise en fazla 3 kişiden oluşan bir ekip kurmanız gerekecektir.