1. Haberler
  2. GTA Online’a Yepyeni Bir Güncelleme Geliyor İşte Detaylar!

GTA Online’a Yepyeni Bir Güncelleme Geliyor İşte Detaylar!

20 Kasım 2020 17:56

Rockstar Games şirketinin imzasını taşıyan GTA Online’a ait tarım arazileri ve plaj alanlarında yer alan “El Rubio dosyası” adında bir video paylaşıldı.

Rockstar Games, yayınladığı ilk günden bu yana hala büyük bir kitleye sahip olan GTA Online’a içerik eklemeye devam ediyor demek mümkün. Öte yandan dev oyun stüdyosu, şimdi de GTA 5’in online sürümü için yepyeni bir içeriği oyuna ekledi. Eklenen bu içerik hakkında 10 saniye uzunluğunda bir video paylaşan geliştiriciler, oyunculara tarım arazileri ve bir plaj olmak üzere birkaç yeşil renkli manzara fotoğrafını sunuyor. Bunun yanı sıra yayınlanan videonun başında ise “El Rubio dosyasını” açan bir bilgisayarı görebilmek mümkün.

Güncellemede John Doe Detayı!


Bu dosyayı açtıktan sonra karşınıza çıkan kısa sahnede “John Doe” isimli şahsın bilgileri görülüyor. Bununla beraber küçük metindeki ayrıntılardan görebileceğimiz gibi LS Uluslararası Havaalanı’nın genel olarak El Rubio’ya bağlı olduğunu bizlere gösteriyor. Yayınlanan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Elbette paylaşılmış olan videonun kısa olmasından dolayı videoda çok fazla detaya yer verilmemiş. Bu nedenle gelen güncellemenin oyunculara neler sunacağını hep birlikte göreceğiz. Tüm bunların yanı sıra geliştirici dev firma Rockstar Games, oyunculardan GTA Online ve GTA 5 üzerinden hala güncelleme ve eklentiler sağlamasından dolayı birçok eleştiriye maruz kalıyor. GTA Online ve GTA 5’in çıkışından tam 7 yıl geçmesine rağmen geliştiricilerin yeni oyun olarak beklenen GTA 6’ya ait hiçbir bilgi ve hiçbir ipucu paylaşmaması eleştirilere sebebiyet verirken bununla beraber oyunların oyuncu sayısının git gide azalmasına da sebebiyet veriyor.