1. Haberler
  2. GTA: Definitive Edition Satın Almadan Önce İzlemeniz Gereken Oynanış Videoları

GTA: Definitive Edition Satın Almadan Önce İzlemeniz Gereken Oynanış Videoları

12 Kasım 2021 22:46

Son zamanların en çok merak edilen oyunlarından birisi olan ve Rockstar Games tarafından yenilenen GTA: The Trilogy- Definitive Edition, Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede yayınlandı. Öte yandan oyuncuların aklında oldukça merak uyandıran bu üçlemeyi almadan önce izlemeniz gereken oynanış videolarını sizler için derledik.

529 TL fiyat etiketine sahip bir şekilde çıkış yapan GTA: The Trilogy Definitive Edition son zamanların en çok merak edilen ve beklenen oyunlarından birisiydi. İşte o gün geldi çattı ve GTA: The Trilogy Definitive Edition kısa süre önce yayınlandı.

GTA IIı, GTA San Andreas, GTA: Vice City oyunlarının bir araya getirilerek yenilenmiş versiyonu olarak bir süredir üzerinde çalışılan ve en sonunda satışa sunulan GTA: The Trilogy Definitive Edition’ın ekran görüntüleri geçtiğimiz süreçte yayınlanmış ve oldukça fazla oyuncu tarafından eleştirilmişti. Buna ek olarak oyun halihazırda satışa sunulmuş olsa da birçok oyuncun aklında oyunu alıp almamak sorusu yatıyor diyebiliriz. Yüksek fiyatı ile dikkat çeken üçleme, nostalji yaşamak ve GTA dünyasının eski oyunlarını tekrar deneyimlemek için oldukça satın alınabilir bir oyun da diyebiliriz.

GTA 3GTA San AndreasGTA: Vice CityGTA: The Trilogy Definitive Edition, genel olarak değerlendirildiğinde orijinal oyunların birkaç farklı noktada yenilenmiş olduğu bir yapıma benziyor buna ek olarak paketin özellikle de 529 TL değerindeki yüksek fiyatıyla çıkış yapması birçok oyuncuyu üçlemeden itiyor diyebiliriz. Öte yandan dilerseniz oyunu halihazırda Steam üzerinden satın alabilirsiniz.