1. Haberler
  2. GOG Bir Oyunu Daha Ücretsiz Yaptı!

GOG Bir Oyunu Daha Ücretsiz Yaptı!

16 Kasım 2020 22:41

Steam üzerinde 18 TL fiyat etiketine sahip olan 2D nişancı temalı oyun olan Butcher, kısa bir süreliğine GOG platformu üzerinde ücretsiz oldu. Basit grafiklerine rağmen yüksek temposu ve akıcı atmosferi ile oyuncuları adeta kendine çeken bu oyuna isterseniz gelin yakından bakalım.

Kısa bir süreliğine ücretsiz olarak birçok oyunu oyuncularla buluşturan GOG, bu hafta da oldukça ilginç bir oyunu oyunculara ücretsiz olarak dağıtıyor. Öte yandan Steam üzerinden 18 TL fiyat etiketine sahip olarak dağıtılan oyun, yüksek temposu ve 2D nişancı oyunu ile biliniyor.

Oyun içerisindeki tek amaç; hareket eden tüm her şeyi yok etmek olan bu keyifli oyun Butcher, kısa bir süreliğine GOG üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. 48 saat sürecek olan bu fırsatı kaçırmamakta fayda var!

Butcher Nasıl Bir Oyun Konusu Nedir?


Oyunun geliştiricisi olan Polonya merkezli firma Phobia Game Studio’nun imzasının bulunduğu bu oyun ilk bakışta aslından Doom ve Quake gibi oyunları andırıyor diyebiliriz. Oyun, bizlerden insanlıktan kalan tüm kalıntıları yok etmemizi istiyor.

Bunu gerçekleştirirken testereden av tüfeğine kadar birçok silahı kullanabilmemize imkan veren dünyada; yer altı sığınakları, kıyamet şehirleri ve ormanlarda yolumuza çıkan tüm canlıları ve yaratıkları öldürmemiz gerekiyor. Öte yandan düşmanların sefaletini sonlandırmak ve vahşetin seviyesini arttırmak için kullanabileceğiniz silahlar tabiki de bunlarla da sınırlı değil. Bunun yanında oyun içerisinde kancalar, lav göletleri ve birçok kesici alet mevcut.

Ekim 2016 yılında oyun dünyasıyla buluşan Butcher, oldukça düşük sistem gereksinimlerine ve düşük grafikleri içerisinde barındırıyor. Oyun her ne kadar ufak ve sıkıcı bir oyun olarak görülse de aslında oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve stres atabileceğiniz bir oyun demek mümkün.