1. Haberler
  2. Fortnite Chapter 3 Fragmanı Kısa Süre Önce Geldi

Fortnite Chapter 3 Fragmanı Kısa Süre Önce Geldi

05 Aralık 2021 21:23

Kısa süre önce Fortnite Chapter 3 fragmanı yayınlandı.

Fortnite Chapter 3’ün bir süredir merakla beklenen fragmanı kısa süre önce yayınlandı. Öte yandan olması gerekenden yaklaşık olarak birkaç saat önce yayınlanan fragman, Resmi Fortnite Polonya hesabı üzerinden paylaşıldı.

 Yayınlanan fragman oyundaki mevsimlere göre değişiklik gösteren haritalar, çevreyle etkileşim ve beraberinde Spiderman ve Gears Of War evreninde geçen Marcus, Kait gibi isimlere yer veriyor.

Fortnite Chapter 3’un Fragmanı Beklenenden Önce Geldi4 Aralık günü yani dün gece itibariyle başlayan Fortnite Chapter 2 etkinliği kısa süre önce oyunun resmi Youtube hesabı üzerinden yayınlandı. Bununla beraber merakla beklenen Chapter 3’ün de gün içerisinde açılması bekleniyor.

Fortnite evreninin yeni bölümü, Spiderman, Daily Bugle binası ve beraberinde Gears of War evreninin ana karakteri Marcus’un oyuna eklenmesi ile başlayacak. Öte yandan yayınlanan fragmanla beraber birçok önemli içeriğe de yer verilmiş durumda. Fragmanda sırasıyla devrilebilen ağaçlara baktığımızda fiziki etkileşimin de beraberinde artış gösterdiği görülüyor.

Anlık olarak devasa boyutlara ulaşabilen hortum ve beraberinde farklı noktalara düşebilen yıldırım da görülebilmekte. Oyuna eklenmiş olan en yeni devasa haritanın belirli bir kısmını çöl iklimi kapsamakla beraber palmiye ağaçlarının da hüküm sürmüş olduğu tropik ağaçlar mevcut.

Öte yandan oyuna uzunca bir süredir ekleneceği dile getirilen kayarak savaşma mekaniğinin de fragmanda yer aldığını görebilmemiz mümkün.