1. Haberler
  2. Elden Ring’in Beklenen Oynanış Videosu Kısa Süre Önce Yayınlandı

Elden Ring’in Beklenen Oynanış Videosu Kısa Süre Önce Yayınlandı

12 Kasım 2021 22:45

Tam 29 dakika uzunluğundaki Elden Ring oynanış videosu kısa süre önce oyunun birçok yeni mekaniklerinin ve beraberinde birçok önemli bilgilerinin bir arada olduğu şekilde karşımıza çıkıyor.

Bandai Namco, Elden Ring’in oynanış videosunu kısa süre önce yayınladı. Öte yandan yayınlanan oynanış videosu 29 dakika uzunluğunda olmakla beraber kapalı ağ testinde çekildi. Videonun sunulmasıyla beraber ortaya çıkan oynanış videosunu haberimizin devamında bulabilirsiniz. Playstation 5 üzerinde alınan kayıt, tam olarak PC oyuncularının beklediği sonucu birebir şekilde göstermiyor olsa da bunun yanı sıra fikir edinilebilmesi noktasında oldukça başarılı olmuş diyebiliriz. Öte yandan Playstation 5 üzerinde alınan Elden Ring oynanış videosu oyuncuların oldukça dikkatini çekmiş durumda.

Elden Ring’in En Yeni Oynanış Videosu YayınlandıOyun dünyasının en popüler oyun serilerinden olan Souls serisini seven oyuncuların kesinlikle kaçırmaması gereken Elden Ring oyunu, diğer birçok yapıma göre çok daha geniş bir hareket alanı sunmakta. Öte yandan oyunseverler uçsuz bucaksız arazilerden hızla geçerken tehlikeli olaylara adım atacaklar. Öte yandan oldukça tehlikeli dünyada karşınıza çıkacak olan rakiplerinizi alt edebilmeniz için koşacak ve beraberinde atınızla geniş arazide yolculuklar yapabileceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak geniş yetenek sistemine sahip olacak oyunun dövüş mekaniklerini kendinize göre ayarlayabileceksiniz. Ayrıca gizlilik dinamiklerine de sahip olan dövüş mekaniklerinden çok daha fazla verim almak için hava durumunu ve beraberinde günün saatini kullanmanız artı sağlayacak. Elden Ring’in çıkış tarihi 26 Şubat 2022 olarak açıklanırken bununla beraber Steam ve beraberinde Xbox Store üzerindeki satış fiyatı 299 TL olurken Playstation Store üzerindeki satış fiyatı 599 TL olarak belirlenmiş durumda.