1. Haberler
  2. DEATHLOOP’un Resmi Fragmanı Kısa Süre Önce Yayınlandı

DEATHLOOP’un Resmi Fragmanı Kısa Süre Önce Yayınlandı

11 Eylül 2021 23:31

Sony’nin Showcase etkinliğinde bulunmuş olan Bethesda oyun stüdyosu kısa süre önce DEATHLOOP’un son fragmanını yayınladı. Öte yandan DEATHLOOP 14 Eylül günü resmi olarak çıkış yapacak.

Video oyun dünyasının en sevilen oyunlarından birisi olan ve bir süredir sektörün en başarılı ve oyun stüdyolarından birisi olan Bethesda’nın üzerinde çalıştığı yeni oyunu DEATHLOOP’un resmi fragmanı yayınlandı. Playstation 5 ve beraberinde PC platformunda 14 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, şimdiden birçok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda.

Birinci şahıs nişancı yani FPS türü bir yapım olan DEATHLOOP’un son fragmanı, oyunun aksiyon dolu olacağını şimdiden hissettiriyor. Ayrıca oyuncular için bir film niteliğinde olan oyun, birbirinden farklı 8 ana görevin farklı tekniklerle tamamlanmasını sağlıyor. Geliştirilen oyun için büyük bir beklentiye sahip olan geliştirici ekip, DEATHLOOP’un son tanıtım videosunda da “Yine dene, yine öl” sloganına yer verdi.

DEATHLOOP’un Yayınlanan Son FragmanıJaponya’nın en büyük oyun şirketlerinden ve dünya genelinde de oldukça fazla tanınan Sony, kısa süre önce gerçekleştirdiği Showcase adlı etkinlikle beraber piyasaya sunulacak olan oyunların tanıtımını yaptı. Bununla beraber oldukça ilgi gören oyunlardan birisi olan Ghostwire: Tokyo’ydu. Yeni nesil korku ve aksiyon oyunu olarak adından söz ettiren oyun için detaylı bir fragman hazırlayan geliştiriciler tıpkı DEATHLOOP gibi oyun dünyasının altını üstüne getirmeyi hedefliyor.

Ghostwire: Tokyo’da DEATHLOOP gibi Playstation ve PC platformu için satışa sunulacak. Öte yandan oyunseverlerin en merak ettiği oyunlardan olan Ghostwire: Tokyo’yu belirli bir süre boyunca bekleyeceğiz diyebiliriz. Öyle ki oyun gelecek yıl yanı 2022 yılında çıkış yapacak.