1. Haberler
  2. Cyberpunk 2077’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Cyberpunk 2077’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

19 Kasım 2020 21:01

Cyberpunk 2077’nin çıkışına oldukça kısa bir süre kalırken bununla beraber geliştiriciler Xbox One ve Xbox Series X’ten görüntülerin bulunduğu tam 10 dakika uzunluğunda bir oynanış videosunu yayınladı. Öte yandan yayınlanmış olan bu görüntüler, oyunun gece atmosferini bizlere hissettiriyor.

2020 yılının en çok beklenen oyunlarından birisi olan ve farklı sebeplerden dolayı defalarca kez ertelenen CD PROJEKT RED firmasının en ses getiren oyunu Cyberpunk 2077’nin çıkışına oldukça kısa bir süre kaldı. Oyuna dair birçok bilgiye erişim sağlayabildiğimiz bu zamanlarda Xbox One ve Xbox Series X konsollarındaki oynanışına ait bir video paylaşıldı.

Cyberpunk 2077’nin resmi Youtube kanalından yapılan video paylaşımında, oyunun ana karakteri olarak bildiğimiz V’yi yakından görebiliyoruz. Öte yandan oyunun gece atmosferinin en net şekilde görüldüğü bu oynanış videosunda birbirinden farklı birkaç sahneyi de görebiliyoruz.

Dolu Dolu Bir Şehir!


Cyberpunk 2077’nin büyük bir beklenti yaratan özelliği sürekli olarak şehrin renkli bir dünyaya sahip olması denilebilir. Bununla beraber yayınlanan videonun devamında oyunun baş karakteri V’nin son derece keskin diyaloglarına sahip olduğunu görebiliyoruz. Cyberpunk 2077, oldukça kaliteli ve bir o kadar aksiyonu bol bir oyun olarak bizleri oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Öte yandan

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkış YapacakCD PROJEKT RED firmasının en son yapmış olduğu açıklamaya göre oyun son kez ertelenmişti. Yapılan son erteleme ile 10 Aralık günü çıkış yapacak olan oyun, son erteleme kararından sonra artık ertelenmeyecek gibi görünüyor.