1. Haberler
  2. Cyberpunk 2077’nin Kişiselleştirme Ekranındaki Özellik Herkesi Şaşırttı!

Cyberpunk 2077’nin Kişiselleştirme Ekranındaki Özellik Herkesi Şaşırttı!

15 Kasım 2020 23:28

CD Projekt RED firması tarafından gelecek ay çıkış yapmayı planlayan oyun Cyberpunk 2077, bildiğiniz gibi devasa bir kişileştirme paketiyle avantajıyla geliyor. Kişileştirmelere eklenmesi planlanan diş ve tırnak özelleştirmeleri oyuncuları gerçekten şaşkınlığa uğrattı.

Cyberpunk 2077, 2020 yılının en fazla merak edilen oyunlarından birisi olarak hala oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Bununla beraber oyun, içerisinde bulundurduğu devasa eklentiler, özellikler, harita ve karakterleri ile içerisinde bulunduğumuz hatta son on yılın en ses getiren oyunlarından birisi olacak demek mümkün. Öte yandan yıllar önce GTA 5 ile yaşadığımız heyecanı bu sefer Cyberpunk 2077 ile yaşayacağımızı kesin olarak söylemek mümkün.

Cyberpunk 2077’de Tırnakları ve Dişleri İstediğimiz Gibi Değiştirebilecek ve Seçebileceğiz!


Cilt tonunuzu, göz renginizi, burnunuzun şeklini ve daha birçok önemli fiziksel görünüşünüzü değiştirmenize imkan tanıyan Cyberpunk 2077’nin kişiselleştirme ekranı, bunların yanı sıra birçok özelliği de beraberinde sunacak. Cyberpunk 2077’nin Almanya Facebook sayfası üzerinde yapılan paylaşımda; tırnaklarınızın uzunluğunun yanında diş şeklinizi kadar birçok noktayı özelleştirme ekranında bulunduracağını açıkladı.

“Özgürlük bizim için sadece oyunda değil, aynı zamanda karakterinizi şekillendirmede de önemlidir” sözlerine yer veren geliştirici firma CD Projeckt RED, bunca detayı eklemekten kaçınmamış görünüyor.

Bir CD Projekt RED şirketinin temsilcisi ise bu konu hakkında; oyuncuların aslında diş rengini, tırnaklarını, tırnaklarının uzunluğunu ve rengini hatta ve hatta oje desenlerini bile değiştirilebileceğini doğrulamış durumda. Bununla beraber özelleştirme seçeneklerinin hepsinin bulunmadığını ve bazılarının ise oyunculara sürpriz olmasını istediklerini dile getirdi.