1. Haberler
  2. Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves’ e Özel Başarım Yer Alıyor!

Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves’ e Özel Başarım Yer Alıyor!

16 Kasım 2020 22:43

2020 yılının en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077’nin başarımlar listesi açığa çıktı. Öte yandan hazırlanan bu listede Keanu Reeves’in Breathtaking/Nefes Kesici ifadesine de bir göndermede bulunan bir başarım mevcut.

Cyberpunk 2077 oyununa ait başarılar listesi internete sızdırılırken ayrıca sızdırılan liste, oyunun hayranlarının oldukça fazla eğlenmesini sağlayacak birbirinden ilginç sürpriz yumurtaları da içerisinde barındırıyor. Bu sürpriz yumurtalardan birisi ise oyunun lansmanına gönderme yapıyor.

Oyun içerisindeki başarımların bir bölümü, bu tür oyunda olmasını beklediğimiz türden şeyler demek mümkün. “NCPD tarayıcılarını topla”, “3 efsanevi eşya üret”, “araç al veyahut belirli bir silah türüyle 100 düşmanı yok et” gibi standart başarımlar diyebiliriz. Bunun yanı sıra bazılarıysa oyuncuları eğlendirmeyi amaçlamakta.

Nefes Kesici Başarımı Yer Alıyor!


Oyun içerisinde pek çok ilginç başarımda yer almakta. Öte yandan bunlara örnek vermek gerekişe Gunslinger/silahşör başarımını kazanabilmek için bir düşman tarafından atılmış olan el bombasını havada silah ile vurmak gerekiyor. Eklenmiş olan bu başarım oyuncuların dikkatini oldukça fazla çekmiş durumda.

Öte yandan oyunda yer almakta olan Keanu Reeves, yapımının E3 2019 yılındaki tanıtımında da sahnede görülmüştü. Hayranlardan birisinin “Nefes Kesicisin” diye bağırmasıyla beraber ünlü aktör de aynı şekilde karşılık vermişti. Daha sonrasında ise bu ifade internette oldukça gündem olmuş ve popüler hale gelmişti. Bununla beraber oyuna eklenen başarımın ismi de buradan çıkmış oldu.

Silverhand’in oyundaki en önemli karakterlerden birisi olacağı biliniyor. Öte yandan karakterin eşyalarının ise oyun içerisinde hangi noktalarda veya hangi sıklıkla görüldüğüne dair net bir açıklamada bulunulmadı.